Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon megbántottam a barátoma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátomat. Hogyan nyerhetném vissza a bizalmát?! SOS! 17F és 17L

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit hosszú lesz:

1 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, de az utóbbi két hetet csak végig veszekedtük és hát sikerült csúnyán megbántanom őt. Hozzáteszem gyorsan nagyon nehéz időszakon megyek most keresztül amit nem szeretnék részletezni és ez a balhé csak rátett még egy lapáttal. Tegnap előtti esti veszekedésünkkor a fejéhez vágtam, hogy egy gyorstüzelő, kis ceruzájú senki aki egy nőt se fog soha kielégíteni. Szegényt annyira megsértettem, hogy a könnyeivel küszködve kimondta "akkor legyen vége ha csak ennyire tartasz". Nem egy sírós tipus szóval már akkor éreztem, hogy nagy hibát követtem el. És az a legnagyobb baj, hogy hamis vádakat vágtam a fejéhez ugyanis se nem gyorstüzelő és se nem kis ceruzájú (én voltam neki az első és rengeteget fejlődött, hogy simán bírja már 20 percig és a 14 cm hossz is teljesen átlagos amivel simán kitudott elégíteni a kezdeti ügyetlenkedések ellenére is). Ezzel pedig teljesen leromboltam őt lelkileg mivel mindig én kezdtem el és fújtam fel a veszekedést ő pedig csendben tűrte azt. Ahhoz képest, hogy első barátnője vagyok nagyon figyelmes, jószívű, segítőkész és odaadó volt velem a kezdettől fogva én pedig ezt teljesen semmibe vettem akkor. Elérni nem tudom, mert mindenhol letiltott pedig annyira hiányzik most már a kis mukikám.😭 Nagyon szeretnék bocsánatot kérni tőle, hogy ilyen bunkó paraszt voltam vele. Aludni se tudok ahogy látjátok, mert annyira furdal a lelkiismeretem.😭


2018. júl. 9. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Belenyúltál egy olyan dologba, ami a férfiak szemszögéből olyan, mint mikor egy nőt ököllel, teljes erővel ütne a pasija. Egy lelki seb ráadásul sokkal nehezebben gyógyul be, mint a fizikai (persze ezzel nem azt mondom, hogy az öklös eset enyhébb lenne).


Egy biztos, hogy ezen nem segít a bocsánatkérés. Nem pánikkeltésként, de elképzelhető, hogy örökre olyan nyomot hagytál benne, amiből nem tud kigyógyulni és egy életre megnyomorodott lelkileg. Csak az, hogy ezt valahogy helyre lehessen hozni (már ha lehetséges, van akinél nem) évek kellenek, és akkor a bizalom újraépítéséről még nem is beszéltünk.


Nem tudom mit lehetne írni, finoman szólva nagyon meggondolatlan voltál. Ha elmondod milliószor neki, hogy sajnálod és bocsánat, az sem fog semmilyen hatást elérni, mert ott, abban a pillanatban olyan szégyent okoztál neki, ami kitörölhetetlen. A becsapódás megtörtént, innentől a srácon múlik, hogy milyen módon kezeli, hogyan tudja túltenni magát, már ha egyáltalán képes rá ahogy említettem.


Természetesen keresd, kérj bocsánatot, erőltesd a békülést, de számolj vele, hogyha netán össze is jönne (amire kevés esélyt látok őszintén szólva), ezzel nincs lezárva a történet, egy hosszú folyamat előtt áll, ami eldönti képes-e túltenni magát rajta vagy bezuhan magába. Illetve ha túl is lesz egyszer az adott eseten, "mellékproblémák" nagy eséllyel előjönnek, minthogy nehezen alakít ki bizalmas kapcsolatokat, elzárkózik, fél az új dolgoktól, stb..

2018. júl. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, menj szépen oda hozzájuk és kérj bocsánatot személyesen. Ennél rosszabbat nem is mondhattál volna nem is èrtem,miért pont ezzel rukkoltál elő. Én nem bocsátanék meg az fix.
2018. júl. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Szia írj privátba segítek ha tudok 17L
2018. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2018. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam nagyon nehéz időszakon megyek keresztül és fel tudnék robbanni az idegtől. Ilyenkor szoktam olyanokat mondani amit nem gondolok komolyan csak hirtelen felindulatból mondok ki. Barátom akkor mondta, hogy "ha így folytatod velem a veszekedést szakítani fogok veled". És ekkor csattant el tőlem, hogy "szakíts nyugodtan úgyis csak egy..." Nem akartam ennyire megbántani a barátom, mert mindenkinél jobban szeretem és írtózatosan hiányzik.😭
2018. júl. 9. 10:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez szakítóok, sajnálom. Legalábbis remélem
2018. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkileg megsérült, amivel nyomot hagytal neki, azzal semmire mesz, meg bocsanat keressel sem! Hagyd ot beken!
2018. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ezt csúnyán elb***tad.

Ha ezt nekem mondtad volna, akkor ott helyben vágtalak volna szájon, pedig egyáltalán nem vagyok agresszív típus.

Nem is értem, hogy mire gondoltál akkor, amikor ezt mondtad neki...

Így ezek után ez elég felejtős, a srácot pedig teljesen megértem...

2018. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel kéne építeni a férfi egót építőkockákból, ez valahol a leglényegesebb elem lenne, az alapkő amit te kiemeltél. Ha ki is békülsz vele, bennem biztos benne lenne, hogy ilyeneket mondtál utána teljesen más lenne minden. Nem tudom helyrehozható-e ez.
2018. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Ha ennyire megbántottam akkor megérdemlem a büntetésemet ami az, hogy soha nem lesz már közöttünk semmi. Az üzikről annyit, hogy értem azt, hogy én vagyok a felelős meg minden, de olyat írni nekem, hogy dögölj meg te büdös k*urva azért szerintem egy kicsit túlzás. Értem és vállalom is a felelősséget, de másnap a halálát kívánni akkor sem szép dolog úgyhogy kérlek ha van kedved üzit írni amit szívesen olvasok nem olyannal írd tele amivel csak mást bántasz. Vegyél példát rólam. Barátom pedig teljesen kivan. Anyukájával találkoztam és mindent tud. Nagyon elszomorította mivel nagyon kedvelt engem és örült, hogy a fiának végre összejöt vki. Viszont barátom a szakítást nagyon nehezen viseli. Egész nap csak sír, ki se akar jönni a szobájából, alig eszik, semmi se érdekli. Szegénynek a jobb keze is megzúzódott mivel belütött egy hatalmasat a vastag szoba falba. Megszakad érte a szívem.😭 Anyukája annyit felajánlottt, hogy ha lenyugszik elmehetek hozzájuk bocsánatot kérni. Utána meg remélem, hogy talpra tud állni, mert nem szeretném őt örökre lelkileg megnyomorítani.
2018. júl. 10. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!