Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek manapság hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság hány éves kortól normális ha az embernek barátja/barátnője van?

Figyelt kérdés
Nektek mikor volt az első?

2018. júl. 17. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
15-16
2018. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Manapság már nincs korhatár :D Nekem soha nem volt semmillyen viszonyom senkivel. 27/F
2018. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem 22-23 éves korig még becsülendő, ha valakinek nem volt viszonya, de utána már inkább cikinek mondanám, hogy eddig még egyszer sem jött össze az illetőnek egy kapcsolat sem, no offense.
2018. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17, közelebb voltam a 18-hoz.
2018. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18 vagyok, de még nem volt senkim.

Amúgy a kérdés nem ilyen egyszerű...

Pl az én osztálytársamnak már harmadikban volt "barátnője" és ténylegesen "jártak".

2018. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A környezetemben úgy láttam, hogy rengeteg fiatal már általános iskola 7-8.osztályában járt valakivel. Most középiskolában meg megmondom őszintén nem is ismerek olyan személyt, akiről biztosan tudnám, hogy még soha nem volt rövidebb kapcsolata sem. Ennek ellenére nekem még semmi nem jött össze. 17/L
2018. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már nincs korhatára annak, hogy mikor legyen az első kapcsolatod, bár ezt leszámítva nekem még soha nem volt senkim és nem is érzem ezt problémának, lévén, hogy egész jól letudom kötni magamat mással is, minthogy erre gondoljak


16/F

2018. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor legyen barátnőd/ barátod, amikor már elég érett vagy ahhoz, hogy felelősséget vállalj a másik érzéseiért. Ne azért, mert már “ilyenkor szokták”.
2021. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!