Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme folytatni, tudva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni, tudva, hogy hamarosan jobb lesz?

Figyelt kérdés

Elnézést ha hosszú lesz.


Szegeden élek, és a barátom csak az egyetem miatt lakik itt (van lakása.) Júniusig kb kétnaponta /vagy ahogy időnk engedte/ találkoztunk. Viszont nyárra hazament az ország másik végébe, és nem is nagyon tudunk találkozni, mivel folyamatosan dolgozik meg én is. Eddig néha néha hétvégente találkoztunk, úgy, hogy ő jött ide autóval (benzinbe belefizettem) Viszont minden találkozás alkalmával egyre inkább azt érzem, hogy távolodok tőle. Ő nem érez így. + állandóan lányokkal van, amit elnézek neki mert már mind régóta a barátja, de néha rosszul esik..

Szóval a lényeg, hogy most több mint egy hónapig nem találkozunk (munka+ mindketten elutazunk) Én még szeretem, szerelmes is vagyok, szerintem ő is, de nem tudom, hogy mi lesz ha ennyi ideig nem találkozunk. Chatelni nagyon keveset szoktunk, tehat amikor tavol vagyunk egymastol nem igazan erzem a torodest, amit mar egyebkent megszoktam es nagyon szomoru vagyok. Szerintetek hülyeség lenne szakítani ennyi miatt, és bírjam ki szeptemberig, vagy engedjem el mert ennyi idő alatt nagyon eltávolodunk egymástól? egyebkent 6 honapja jarunk.


köszönöm annak aki végigolvassa.


2018. júl. 18. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

szia.A kérdésedben benne van a válasz.


Szóval a srácró azt gondolod, hogy nem érez eltávolodást, mert ő azt mondta...csajokkal van....nyáron..kivillanó cicik és combok, felfútőtt hangulat..egy fiúnak ebben a korban a szex a lényeg...milyen érzelem? lesz majd, de nem most és lehet mással, nem vele....ne keverd össze a szexet az érzelemmel...a ragaszkodás olyan romantikus, de nem ésszerű.Te egy kényelmes lány vagy, aki belefizet a benzinjébe, mégsem látogat...Miért?a miértek a válaszok a legtöbb kérdésre.Sajnálom hogy ezt mondom, de lépj túl rajta , mert nem korrekt (amúgy vagány srác, hogy máslányokkal is van) de a te szempontodból nem jó...ha szeretsz szenvedni és áldozatak lenni akkor maradj a kapcsolatban..ha többet akarsz az élettől hagyd ott! ez a te döntésed..még nincs tétje hiszen egy fiatal lánytól( a barátnőitől ( semmit nem kap el,ezáltal te sem, csak ha idősebbek lesztek, akkor ez a viszonzatlan szerelem túl nagy kockázattal jár...remélem segítettem

2018. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!