Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom időt kért szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom időt kért szerintetek adjak neki esélyt vagy szakítsak, mert csak kihasználhat?

Figyelt kérdés
Bejelentette,hogy nem érzi azt a fellángollást mint az elején.2 hónapja leszünk együtt.Azt mondja van csak nem olyan erős mint az elején.Mit tegyek?Adjak neki esélyt vagy ne hagyjam,hogy megalázzon? 16/L Azt is mondta,hogy az eddigi kapcsolataiban is fellánfgolások voltak.

2018. júl. 20. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd a fenébe. Ismerkedj velem, hátha itt nem csak fellángolás lesz :)
2018. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad a fenébe. Csatlakozom az első válaszolóhoz. Szerintem toljuk 3-mas ban! :)
2018. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Én benne vagyok, de szigorúan #nohomo !
2018. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En adnek neki idot, kb 100 evet. Aztan 100 ev mulva meggondolnam, hogy megalazhat-e megint.
2018. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most azt mondja,hogy amikor személyesen együtt vagyunk mindennél jobban szeret,de a távolság kikészíti.Nincs sok közöttünk,de mivel ő dolgozik és én sokszor elutazom keveset találkozunk.Most küldi a képeket meg a hangüzeneteket,hogy csak a távolság készíti ki.Meg a közös képeinket,hogy ott milyen boldog.
2018. júl. 20. 00:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónap után nem érzi azt a lángot, az már baj. Így inkább hagyni kéne.

A távolság meg épphogy erősítené a köteléket egy igaz szerelem esetén. Nekem is ez a helyzet. Ha távol vagyok a barátomtól, az nem hidegít el engem tőle, sőt! Egyre jobban hiányzik és egyre jobban szeretem.

Összefoglalva szerintem inkább szakíts. Amelyik láng 2 hónap után képes kialudni, az nem volt igazi érzelem.

2018. júl. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul látja a barátod a dolgokat, ha azért szakít veled, mert nem érez úgy, mint az elején. Látszik mennyire tapasztalatlan és a világát se tudja... Semmi se olyan egy kapcsolatban, mint az elején, vagy mint 1 héttel korábban... Nem is lehet olyan és nem is kell olyannak lennie. Hülyeség, amit kitalált a barátod. Gyenge indok és értelmetlen. A helyedben inkább keresnék egy érettebben gondolkodó srácot.
2018. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most azt mondja nem is kér időt,mert csak a francos hangulatingadozásai vannak és nem akar elveszteni.Csak kikesziti a távolság.Azt mondja már depis is volt mikor nem találkoztunk.


Én most megmondtam neki hogy nincs olyan hogy egyik pillanatban nem szeret másikban meg igen.Remelem talál egy olyan lányt akit meg is tud becsülni és nem csak vigasznak kell neki.

2018. júl. 20. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:

2. Vagyok. Most viccen kívül.

Csak kifog készíteni érzelmileg. Ne hagyd, hogy tönkre tegyen lelkileg az egyszer szeret aztán nem szerettel.. Semmiképpen ne hagyd, hogy megalázzon. Ez hülyeség, hogy van fellángolás, de nem olyan erős. Szerintem ha ilyet mond egy ember az nem normális, teljesen ellövi az összes bizalmat a másik ember szemében. 17/F

2018. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Időkérés=szakítás


Hidd el, nálam ugyan ez volt a helyzer évekkel ezelőtt. Én hajtottam hogy beszéljúk meg, és nagynehezen kinyögte hogy vége..gyáva semmire való aki időt kér..mire fel?!

2018. júl. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!