Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondjam el a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm ivott tegnap este a barátnőjével 'csajos este' címszóval tudni kell, hogy a barátnőm nem bírja az alkoholt. Rosszul volt beszélni akart velem, így felhívott a barátnője. Beszéltem vele kicsit megvártam, hogy hányjon egyet és ágyba bújt... majd beszéltem a barátnőjével, aki előadta, hogy bűmtudata van.

Mert ő jó barátnő. És nem fog minket szétrobbantani, csak azért mert szeret engem és bűntudata van, amiért nem monda el eddig ezt nekem.

Mondjam el a barátnőmnek ezt a beszélgetést, vagy tartsam meg magamnak?



2018. júl. 23. 03:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Akkor most minek mondta el? Most már nincs bűntudata? Egyébként meg mit hisz a "kedves" barátnő, ha elmondja neked, hogy szeret téged, akkor te azonnal szakítasz a barátnőddel és vele leszel? Mert ki ő, hogy szét tud titeket robbantani? Kicsit sem beképzelt kis pcsa, már ne is haragudj! Ha rám hallgatsz, mondd el a barátnődnek, milyen lányt hisz a barátnőjének! Elég aljas egy lány, főleg hogy mikor szegény barátnőd részeg és ki van ütve, akkor ő szépen telóban szerelmet vall neked! Hányinger!
2018. júl. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te a jelenlegi barátnődet szereted és kitartasz mellette, akkor egyezerűen foglalkozz egy másik, szintén alkoholgőzös liba rögtönzött szerelmi vallomásával.
2018. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hülyén írtam, úgy szántam, hogy egyszerűen ne foglalkozz vele.
2018. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Amíg nem mászik rád nagyon, a barátnőd inkább ne tudjon róla. Elveszítené a legjobb barátnőjét. Az ilyesmit ritkán élik túl a barátságok :(
2018. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg nem mászik rád nagyon, a barátnőd inkább ne tudjon róla. Elveszítené a legjobb barátnőjét."


Kinek kell egy ilyen barátnő??? Ez nem barát! ÉS főleg nem legjobb barát!!! Ki kíván ilyen barátot a szerelmének?? A kis csótány ahogy tudja, hátba szúrja a barátját! Azért mondta el, amit érez, mert kikezdett veled, és abban reménykedik, hogy te most szépen szakítasz a barátnőddel és vele leszel. Furmányos kis dög!

2018. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
hallgass, nem tettél semmit, meg a csajod barátnője se ... max. letagadod a beszélgetést, úgyis részeg volt ő is. tartsd távol magad a csajtól
2018. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak a csajnak fontosabb vagy te, mint a barátsága a barátnőddel, éppen ezért nem nevezhető legjobb barátnak. Kapva kapott az alkalmon, és azzal a reménnyel kitálalt neked, hogy majd beadod a derekadat, mert most úgyis ki van ütve a barátnőd. Szerintem mondd el a beszélgetést neki, így majd látni fogja, hogy kivel van dolga, és majd ezután kétszer is meggondolja, hogy kit nevezzen barátnőjének.
2018. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

elmondtam neki, a barátnőm tudott róla, állítólag már elég régóta(ő mutatott be a barátnőmnek) nem lett belőle nagy vita, csak megkért, hogy ne csináljak hülyeséget

2018. júl. 24. 10:41
 9/10 A kérdező kommentje:

és egyébként én nem haragszom a lányra.

mármint kitudja mi van mögötte, de én vigasztalom magam azzal, hogy van az az alkohol mennyiség amivel, hogyha egyedülálló vagy hirtelen az összes exedet és jelöltet úgy érzed megkaphatod

2018. júl. 24. 10:45
 10/10 A kérdező kommentje:

és tudom, hogy nem csalnám meg vele a barátnőmet. Nem azért, mert nem néz ki jól, egyszerűen a barátnőmet szeretem bármilyen fura is és nagyon rég óta nem éreztem senki iránt így :D nem akarom elveszíteni

és a kérdés is igazából arról szólt, hogy ez olyan-e amiről tudnia kell vagy sem

de még egyszer köszönöm ott a zöldpacsi

2018. júl. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!