Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha egy idegen felkérné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy idegen felkérné barátnőmet táncolni és ő táncolna vele? (Szórakozóhelyen)

Figyelt kérdés
Megkérdzené tőlem hogy táncolhat e az idegennel. én mondanám neki hogy döntse el mit akar(nem akarom én irányítani). És táncolna vele. Nekem rosszul esne. Még ilyen szolidabb tánc nem annyira. De dörgölőzős az már nagyon. Egyébként én nem tudok táncolni sajnos. ő szeret nagyon táncikálni. nem a discozas miatt megyünk hanem a jó fellépők miatt. De óhatatlan hogy valaki véletlen ne akarna táncolni vele.

2018. júl. 23. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd jobb esetben nem fogja hagyni,hogy hozzá dörgölőzzenek, ne aggódj.

Amúgy mi az,hogy nem táncolsz vele? Tök mindegy,hogy táncolsz,vagy hogy tudsz-e, de nehogy már a barátnődnek mással "kelljen" táncolnia,mrt te hisztizel,hogy nem tudsz.

1-et jobbra, 2-t balra meg lendítesz néhányat a karoddal, és máris több, mint állni egy helyben és nézni,hogy a barátnőd mással táncol...

2018. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nézem ahogy táncol meg próbálok is vele. De egyszeruen olyan gaznak érzem magam. Ha iszok egy kicsit akkor valamennyire feloldódok.de aztán meg elkezdem emészteni magam hogy mekkora szar vagyok hogy tancolni sem tudok
2018. júl. 23. 22:36
 3/9 A kérdező kommentje:
de köszi a tanacsot
2018. júl. 23. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hagynám a helyedben. Ezt hívják úgy hogy lopják a csajod.
2018. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha maga az idegen kérné akkor talán. Lemérném a csávót meg ilyesmi.
2018. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem hagynám.
2018. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám. A helyedben inkább megkérném a lányt arra, hogy amikor kettesben vagytok, táncoljatok, mert úgy mégis kötetlenebb. És hátha belejössz. De ez, amit írsz, nagyon férfiatlan a szememben, bocsi.
2018. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz táncolni, szerintem hagyd a barátnődet szórakozni. Miért esik rosszul? Ha szeret ez úgy sem változtat semmin neki meg jól esik. Ha meg nem szeret hadd menjen úgy se működne a dolog, jobb ha minél előbb kiderül.
2018. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 laonda38 válasza:

idegennel ilyen helyen táncolni?!

gáz!!!

2018. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!