Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit adtatok a barátotoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit adtatok a barátotoknak az 1 éves évfordulótokra?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk. Nemsokára 1 éve leszünk együtt és nincs sok ötletem.

Úgyhogy köszönöm mindenkinek aki tud valamit segíteni.



2018. júl. 25. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora költségekbe akarod verni magad? Pl ha focifan, és követi a LaLigat, illetve az nb1-et, akkor pl egy Újpest - Sevilla meccsre egy jegy. Vagy a kedvenc csapata meccsére egy jegy.

Esetleg most lesz a magyar Forma-1, akkor arra.

Ha nem szereti a sportot, hanem pl a színházat, akkor egy színház jegyet.


Ha nem akarsz sokat költeni, akkor valami olyasmit, amiről egy közös élmény jut eszedbe.

2018. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha eddig még nem volt anál, akkor az egy jó ajándék lehet.
2018. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk ajándékozósok, mert egyikünknek sem a tárgyak fejezik ki a szeretet. Együtt töltöttük az egész napot és náluk aludtam.
2018. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én valami kézzel készítettet adnék neki, például egy rajzot, levelet, pólót (amire ráfestesz valami szöveget például), ilyesmit... De az is jó, ha együtt töltötök egy napot, elmentek ide-oda vagy csak egész nap otthon lustálkodtok, amelyiket jobban szeretitek. Esetleg süthetsz neki valami sütit, ha tudod mi a kedvence akkor az a legjobb.:)

(Szerintem fölösleges drága ajándékokkal elhalmoznod, mert úgysem abban nyilvánul meg a szeretet... Ezért is mondtam olyan dolgokat most, amik nem kerülnek kimondottan sok pénzbe, de legalább szívből jönnek.)

2018. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#1 és kb ezek a jegyek (egy normalis ulohely nem a legmesszebb a pályától) mennyibe kerülnek?
2018. aug. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!