Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen lányoknak jönnének be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányoknak jönnének be nekem igazán? Illetve Lányok ti milyenek tartotok engem?

Figyelt kérdés

- 16 éves vagyok, 175 cm magasság, 70 kg , kék szem barna haj és enyhén göndör.


- Szerettek sportolni (főbb sport ág a foci), edzeni, számítógépen játékokkal játszani, fürödni/úszni, biciklizni, háborús filmeket nézni, szeretem a kutyákat és a történelmet, és szerettek új dolgokat megismerni: hogyan készült, mért készült, hogy készült..


- Kevés barátom van ennek az az oka hogy szerettem őket megismerni, illetve olyan barátaim vannak, ha baj van mellettem állnak jobban és rosszban is. Az ismerőseim társaságában érzem jól magam igazán, és ott nem érzem magam egyedül. Családi ismerősök előtt komoly és elszánt vagyok, míg az ismeretlenek ellőt humoros,vicces,beszédes, és barátságos vagyok hogy még több barátot és tapasztalatot tudjak magamnak szerezni.


- A kedvenc zene műfajom a csárdás és a mulatós, de minden aktuális zenét meghallgatok és elmondom a róluk a véleményemet, Kedvenc sport csapatom nincs mert mindegyiket imádom hogy idáig eljutott és csak dicsérni tudom őket az elismert eredmény miatt. Kedvenc sport márka nincs mert ülők hogy ki tudtam próbálni és használni is őket.


- Gyorsan fel lehet idegesíteni, de a harag nem tart tovább 2 napnál többnél. Békülő típus vagyok, nem vagyok "rámenős" a lányokkal szépen és okosan beszélek, mivel ők a világon a legcsodálatosabb emberek. Hölgyektől / Lányaktól szerettek tanulni, érezni és tapasztalni..


- A mai "páwa" világ tőlem nagyon messze áll, a hajamat rövidre vágatom onnan hosszúig és megint rövidig. Olyan ruhákat hordok amiben jól érzem magamat, és nem az a célom hogy magamra vonzzam a figyelmet. 3 egyforma ruhám nincs mert szerettem a sokszínűséget és a változtatásokat.


- Kedvelem azokat az embereket, kik a világot szerették volna megváltoztatni, ezekre az emberekre nagyon felnézek,Nem vagyok háború ellenes, ha az a cél hogy a nemzetett valahogy össze kell fognunk!



2018. júl. 25. 15:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ennek alapján szimpatikus vagy, jó fej lehetsz
2018. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nah ez már haladás szerintem, igazából h ezt hallani mivel barátnőm még nem volt.
2018. júl. 25. 15:31
 3/14 anonim válasza:
100%

Nekem is szimpatikus vagy, kivéve a zenei stílusod, mert nem szeretem a csárdást :D

16/L

2018. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már feltetted. Hányszor akarod még, hogy megdicsérjenek?
2018. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de ez mind szép és jó de hol vannak a rossz tulajdonságaid? Lehet azok miatt nincs barátnőd.
2018. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem járok bulizni, inni, szórakozni, egész nap itthon vagyok, meg hát néha haverok.
2018. júl. 25. 17:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És hogy nem iszol az a rossz tulajdonságod?
2018. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem vagyok ilyen dolgokra, simán megvagyok én nélkülük is.
2018. júl. 25. 18:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ember én nem értelek XD kérdeztem a rossz tulajdonságod és erre leírod azt hogy nem iszol ami nem rossz. Ezután pedig leírod miért nem iszol, ki kérdezte? Nekem a rossz tulajdonságaid írd le más nem érdekel. Már meg is van az első nem vagy egyenes és szerintem nincs jó önértékelésed.
2018. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Komolyra venni a szót: gyáva, zavart, túl engedékeny, aggódó
2018. júl. 25. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!