Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasimnak van legjobb barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak van legjobb barátnője, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

Az történt hogy mikor a barátommal szakítottunk egy rövid időre addig ez a lány volt s támasza,aki amugy nekem is jó barátnőm.

Majd újra össze jöttünk de ők azóta nagyon nagyon jó barátok.

Az egyik bökkenő ott van hogy nekem mindig úgy beszélt róla mintha csak sajnala a fiút pedig mindig is tudtam meg látszott is hogy nem ez az oka hanem mert nagyon megkedvelte

A barátom is nagyon kedveli őt mindent megbeszelnek, sőt együtt voltak kettesbe fürödni és buliba is mert én nem ertem rá.

És ki tudja meg miről nem tudok

És eddig úgymond tűrtem barátnőm is mondta hogy nincs semmi köztük nyugodjak meg.

De normális ez hogy mindig együtt lógnak?

Nem tudom mit tegyek



2018. júl. 29. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális.

Szerintem jobb lenne ha rákérdeznél náluk,hogy mit is akarnak a másiktól és hogy ne lógjanak együtt mert téged ez zavar (ami érhető is)

2018. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még a nem-legjobb barátokból is könnyen bszás lehet....
2018. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!