Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz ha egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy 18 éves fiúnak bejön egy 11 éves lány?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 18/F vagyok és (még csak interneten) de összeismerkedtem egy fiatal lánnyal. Ami megfogott benne: vág az esze, nagyon okos főleg a korához képest, nagyon aranyos. És már testileg is elég fejlett. (14 évesnek tűnik kb. )

Órákat beszélgetünk, és nagyon el vagyunk. (Elég perverz egyébként)....tehát ilyen felnőtt témával kapcsolatban is el tudunk csevegni.


Szerintetek nagyon gáz lenne vele "összejönni" ,? Vagy titokban lehet tartani?



2018. júl. 29. 23:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
89%
Pedo vagy?
2018. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

Pedomaci is on the internet, ma boiii


Ez nem "nagyon gáz"... ez brutális

2018. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Call the cops boiz!
2018. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
79%

egy 11 éves még kislány te nyomorék....

az ilyen pcsfejeket kellene inkább agyoncsapni

2018. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Igen ez nagyon gáz
2018. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 11 éves még nem nagyon akarna párkapcsolatot; ha igen, akkor sem feltétlenül olyan komolyan, hanem csak játékból, meg menőzésből, hogy felvághasson a barátok előtt, hogy van pasija. Szerintem várjál még pár évet, és ha akkoris jó ötletnek tűnik, akkor mondjuk pár év múlva gyertek össze; 11 évesen az még nagyon gyerek. 16 alatt tök fura lenne, ha valaki párkapcsolatot akarna. Szóval szerintem egy pár évig még hagyjad őt, még tök kislány. Amúgyis a szülei úgysem engednék, nem akarnák, és ez érthető lenne.
2018. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
75%

11 éves ember!!!

Ha én lenéj az apja annak a lánynak élve megnyúználak !!!

Szexuálisan vonzódol egy 11 éves kislányhoz

Pedofilvagy ember halod te magad egyántalán h mit beszélsz?

Találkozni titokban egy 11 éves kislányal?

Elképesztővagy !

2018. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
*szóval egy 11 éves az még játsszon, ne párkapcsolatozzon, szóval egy pár évig szerintem még tuti hagyjad őt. Mégha ő szeretne is kapcsolatot, szerintem akkoris hagyjad őt pár évig. És ha még akkoris úgy gondolod, hogy pl személyiségileg összeilletek, akkor kezdhetsz el neki szerintem udvarolni; de tényleg várjál már még szerintem pár évet. Ő még tök "baba". Szóval pl még egy ötödikes is tök "kisbaba" szerintem, tehát max ki nevet a végénezhetnél vele. Szal szerintem hát Úristen , dehát ő még nemis gimis; még te azt sem várnád meg; hát szerintem azt legalább meg kéne várni, de lehet, hogy többet is, ezt nemtom; na mindegy, szóval az a lényeg, hogy várjál még rá szerintem éveket; vagy pedig keress mást. Ilyen korokban még nagy ez a korkülönbség. PL ha ő 20 lenne te meg 27 akkor talán úgy jobb lenne. De ez most csak egy példa volt. Még el se kezdte a gimit, te meg már lassan mész ki az életbe. Ettől függetlenül még van rá esélye , hogy pl te legyél gyermekei apja, de nagyon sokat kéne rá tényleg várni énszerintem. Hát 11 évesen, ha az életkorát nézzük , még tök kislány, tehát szerintem ne kezdj vele semmit, még nem is tudnál. Hiába, hogy komoly meg érettebb a korához képest; de na. Szóval szerintem még évekig hagyjad őt mint nőt, de komolyan, hát ő még kislány. Szóval ezért kéne őt hagyni. Még tökre gyerek. Gyerekkorban van. Szóval ja, tehát várakozz.
2018. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
*szal ő még nem nő, hanem egy pici kislány. Szóval télleg várakozz. Éveket sztem.
2018. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Nyugi van :D nem vagyok nyomulós/rámaszós...

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még :)

Mondtam ,h 14 -nek simán kinéz , tehát nem tűnik kicsinek. Pedo Bearnek se mondanám magam....igaz, hogy a fiatalok tetszenek, de megvan a határ...mindegy, írhatok bármit, már ebből úgysem jövök ki jól xD

2018. júl. 30. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!