Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek szerintetek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek ha a legjobb fiubarátommal összejöttem de jobban szereti saját magát mint engem?

Figyelt kérdés
Összejöttem a legjobb barátommal ami alaból necces ráadásul beleszerettem ő meg leginkabb magat szereti de neha engem is nem tudom eldönteni és néha bekattan es le akar velem feküdni máskor meg mondja hogy vár lehet pszichopata... én még nem állok készen úgyhogy Kerlek segitsetek

2018. júl. 31. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

XDD miez a kérdés azt mondja: lehet "pszichopata"

Feldobtad az estém :D

Amúgy szerintem hagyd a francba.. az ilyen egomániás balfékek csak megkeserítik az életed.

Maradjatok inkább barátok,bár ha ilyen bolond lehet még az se jó döntés.

2018. júl. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Semmit. Pont azért jöttél vele össze, mert ilyen. A lányok a kicsit nagyképű pasikhoz vonzódnak, a jó fiúk senkinek sem kellenek.


Nincs semmi gond tehát, dugulj el.

2018. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!