Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek sok ez a korkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és egy ideje ismerkedek egy 24 (lassan 25) éves fiúval. Találkoztunk is már és nagyon jól éreztem magam vele.

Szerintem sok ez a 6-7 év, kisgyereknek érezném magam mellette ÚGY, de mások szerint egyáltalán nem sok.

Szerintetek?



2018. aug. 1. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok. Valóban te éreznéd magad gyerekként mellette, vagy félsz, hogy a társadalom elvárásainak nem felelnétek meg? Ha te 13 lennél ő pedig 19, az valóban sok lenne, de ebbe ha akarnék sem tudnék belekötni :)
2018. aug. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18 vagy, így már nem lenne sok, de ha te gyereknek érzed magad mellette, akkor mégis az.
2018. aug. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Én is lassan 25 leszek, nekem nagyon fiatal lenne egy 18 éves, szerencsére még én sem vagyok öreg, de azért rájuk még gyerekként tekintek. Nem tudnám elképzelni, hogy ennyire fiatal lányt válasszak.
2018. aug. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek: őszintén, mindkettő.

2018. aug. 1. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyekezzél felnőni hozzá, legalább fejlődsz majd mellette.
2018. aug. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanmár :) Egy mai átlag 25 éves srác érettség szempontjából kb egy 16-18 éves lány szintjén van. Ha előbbre jár a többségnél akkor 20. Szóval a korkülönbség nem sokat mond.
2018. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is most ismerkedem 18 évesként 24 évessel. Engem egyáltalán nem zavar, nekem az idősebbek jönnek be :)
2018. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

talán agyilag is nőnöm kéne még :"D

Nem tudom miért érzem magam mellette kislánynak.

Nem úgy néz ki ő sem, mint akit annyira zavar a korkülönbség.

Én bírom őt, vicces és nagyon édes, jól érzem magam vele de annyira felnőttként tekintek rá... :/

2018. aug. 3. 00:31
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Akkor szerintem hagyjad. Egy ismerősöm is osszejott kb 5 évvel idősebbel, aztán 5 év után, mikor bekerult egyetemre szakított a barátjával, mondván hogy olyan mintha a bátyja lenne. És szerintem ez is korkulonbsegnek "köszönhető", tehát inkább most hagyd, mint hogy belemenj és tenyleg máshogy tekints rá, mint szerelmedkent
2018. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!