Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik a barátom!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom! Mit tudnék tenni, hogy elviselhetőbb legyen a hiánya?

Figyelt kérdés

Mar tobb, mint 2 hete nem tudtunk talalkozni, mert nyaralni ment, aztán megbetegedett, de most megint megy valahova, igy újabb 1 hétig nem latom. Mar meg van beszélve, hogy melyik nap találkozónk, de az meg kb 1 hét, es mar most is rettentően kivagyok! Nagyon hianyzik a közelsége. Nem tudok másra koncentrálni, de meg gondolni sem tudok másra. Allandoan a baratomon jár az eszem. Minden este sírok, annyira hianyzik. Megpróbáltam, hogy felidézek egy szep kozos emléket, de meg azon is képes voltam elsirni magam.. Egyfolytaban rosszkedvű vagyok, nincs etvagyam. A legutóbb ilyen alkalommal, mikor 3 hétig nem láttam, konkrétan belebetegedtem.


Mit tudnek csinálni, hogy könnyebben teljen a hatra levő idő? Koszonom a segitseget!


2018. aug. 6. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős, sajnos én is hetente láttam a barátnőmet, aztán elutazott több, mint 3 hétre. Én is ugyan így voltam fiú létemre. Szerveztem magamnak programokat, minél többet, hogy kevés "szabadnapom" legyen, amíg távol van. Haverokkal találkoztam, a családdal, dolgoztam itt-ott, edzettem, tűztem ki célokat (megtanultam zsonglőrködni, kézenállni), filmeztem, és persze néha beszéltem vele. Találj hobbit vagy célt, amivel foglalkozhatsz, leköt, és örömet okoz. Nekem ez vált be.
2018. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Videochat
2018. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!