Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mentsük a menthetetlent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsük a menthetetlent?

Figyelt kérdés
Igen jól olvastad. Nagy bajban vagyok. Probálkozok valamivel ami szinte lehetetlen. Szeretem a paromat mindennél jobban. Mar idõsebb vagyok nem is lényeges mennyi, de a barátnömmel már több mint 2 éve együtt vagyok. Életem legszebb 1 évét éltem meg vele. Mindennap láttam. Még iskolába járt akkor mikor megismertem mostmár dolgozunk mindketten ezért kicsit visszatekertünk a találkozásokból. Igen gyönyörü szép idõt eltünk meg míg fél - 1 éve elhidegültünk egymastól. Mit értek ezen? Azt hogy hianyzik a mosolygás, a kommunikació, és az a szeretet amit átadtunk egymásnak ami mára elhalványult sokszor szakitottunk az utolsó idõkben ahol neki is meg nekem is volt valaki más. De a végén mindig egymásra találtunk. Nem vagyunk ugyanazok sok a veszekedés. És tudjátok tudom hogy furcsán hangzik de õ nekem az elsõ szerelmem. Ezért is probállok hozzátok fordulni mivel már véglegesen probálok kilépni a kapcsolatból. De egy hajszál még visszatart és igen az a hajszál a szerelmem iránta. Mit tehetnék én szeretném azt a kapcsolatot visszakapni ami 1 éve volt. Nem vagyok varázsló sajnos. De remélem közöttetek van valaki aki csodákra képes. Ti vagytok az egyetlen esély arra hogy ne veszitsem el azt akire már oly régóta várok. Van értelme még? Tudom hogy nem tudnék túllépni rajta. Ha van mi lenne a gyógyszer erre...

#tudatlanság #félelem #kitartás #egy bonyolúlt szerelem #elhaványult érzelmek
2018. aug. 8. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom miféle javaslatra számítasz az itt írogató kanos kis 12 évesektől... Na de mindegy, szerintem egyszerűen meguntátok már egymást. Én is átestem hasonlón, de minél előbb leteszel az egészről annál jobb. Ez kb olyan mint a drog, amikor először próbálod ki akkor a fellegekben jársz, utána viszont nem tudsz tőle szabadulni mert szeretnéd még egyszer ugyan azt átélni de sose fogod. Az a boldog egy év elmúlt, és nem is kapod vissza. Ne ringasd magad valótlan álmokba, hogy ha sikerülne valahogy kijavítani ezt a kapcsolatot akkor minden olyan lenne mint régen, mert sajnos sose lesz az. Sose azért kelljen egy lány, hogy boldoggá tegyen, mert akkor sose leszel az. Azért kelljen egy lány, hogy még édesebbé tegye az életed. Ő a tejszínhab a pudingon, és nem a pudingpor ami hiányzik ahhoz hogy elkészüljön. Idő kell ahhoz, hogy ezt megértsd, és még több akaraterő továbblépni.
2018. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugy gondolom hogy az elso valaszolo jol irja. Van hogy tovabb kell lepni es hogy valoban meguntatok egymast. Szoval teljesen igazat adok az elso valaszironak viszont szeretnek pozitivumot is irni neked. Elore szolok en meg nem voltam szerelmes viszont tobb dolog altal tudom AZT hogy mit kell erezni olyankor mikor igazan szerelmes az ember. A kerdes az hogy te most igazan szerelmes vagy e? Mert ha bem akkor nem volt ertelme feltenned ezt a kerdest. Ha viszont ugy erzed hogy igen, Ő eletem parja akkor harcolj erte. Akkor meg kell tudnotok oldani a problemakat. De ehhez mindenekelott turelmesnek kell lenned. Idezd fel mit csinaltatok regebben mitol volt az masabb? Akkoribban mitol volt felejthetetlen az elmeny? Probald ezeket az idoket visszahozni. Enged magadhoz kozel. Teremtsd meg azt a harmoniat, azt a magneses vonzalmat ami abban az egy evben osszekotott benneteket. Ha nem megy ad fel. (Bocs ez egy kicsit tul nyers tudom) en tapasztalatlan vagyok szoval amit most ittvleirtam lehet hogy csak mese habbal de nem szeretnem ha meg ido elott feladnad a remenyt. Osztonozni szerettelek volna es mikor olvastam a kerdest ezek fogalmazodtak meg bennem
2018. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerelmes. Igen nagyon szerelmes vagyok belé és tudom hogy õ is belém. Csak az a baj hogy ez nem elég ahogy látom. Tudom az lenne a legegyszerübb hogy kilépek, de az a mottom hogy nincs olyan amit nem lehet megjavitani mindenre megvan a módszer. Higyjétek el eddig mindig sikerült csak az a baj hogy nem tartott sokáig és ugyanaz történt. Ezért kérdezlek titeket hogy lehet müködne valami hosszútávon is? Vagy talán valami ami véglegesen megomdaná a problémákat.
2018. aug. 9. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!