Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy elfelejtsem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorottya11 kérdése:

Mit tegyek hogy elfelejtsem a múltat?

Figyelt kérdés
2éve vagyok együtt a párommal. Amikor egy hónapja voltunk együtt, volt egy lány akivel nagyon köze kerültek egymáshoz, eléggé megtetszettek egymásnak(szerencsere egy csók se csattant el). Mikor ez az egész kiderült megbocsátottam neki, de azóta minden egyes nap előjön bennem, nem tudok továbblépni. Nagyon szeretem a páromat, de beleőrülök a múltba. Valaki tudna rá valami jó tanácsot?

2018. aug. 11. 09:24
 1/1 October15 ***** válasza:
Emiatt fölösleges aggódni, azért 2 évig nem tartana fent egy kapcsolatot úgy, hogy mellette más is van, ez nem házasság. :D
2018. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!