Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm, nagyon ki vagyok bukva miatta. De haverok elrángattak egy buliba ahol össze ismerkedtem egy lánnyal és kavartunk. Igazából jó volt mert elterelte a figyelmem. Exemet még mindig szeretem és örülnék is neki ha újra kezdenénk. Most nemrég történt a szakítás. Szerintetek gáz hogy máris voltam másik lánnyal? Vagy ez igazából belefér?

2018. aug. 11. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te dolgod, hogy kivel mit csinálsz én mindenesetre biztos nem kavartam volna azzal a lánnyal a helyedben.
2018. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincs barátnőd akkor miért lenne gáz? Azt csinálsz amit akarsz hisz szakított veled:D
2018. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az elkeseredés tetté alakult, nem gáz, szakítottatok, senkinek sem tartozol elszámolással. Szurkolok hogy megjavuljon, vagy hogy továbblépj.
2018. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy próbálja feldolgozni a történteket, te így. Nincs ezzel igazából gond, de én ilyenkor hanyagolni szoktam a nőzést.
2018. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!