Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ma jottem ossze a baratnommel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma jottem ossze a baratnommel, csak az nem gaz hogy 5 ev van koztunk? En vagyok 19 eves, o 14 eves, de nem annyinak nez ki, es nem is olyan a viselkedese.

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Én 21 évesen jöttem össze a 13 éves barátnőmmel anno. Bár nem feküdtünk le, de szerettük egymást.
2018. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak az apja meg ne tudja, mert akkor nem lesz jó nyarad.
2018. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2es, 21 évesen miért nem nőkkel kezdesz, miért gyerekekkel?
2018. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, elég problémás, gyerek még
2018. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3-as Ez egyszeri eset volt. Szakítottunk, de nem a korkülönbség miatt. Néhány év múlva már úgy sem számított volna az a 8 év.
2018. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Később nem fog számítani az az 5 év, de sajnos valószínű, hogy bár most felnőttesnek látod a lányt, a következő években kellemetlennek fogod érezni, hogy azért mégis csak kislány, érezni fogod a gondolkodásán, viselkedésén ennek a nyomait. Udvarolhatsz neki, sőt együtt is járhattok, de a szexszel mindenképp várnék legalább amíg 16 vagy inkább 17 lesz. Ha kitart addig a kapcsolat, és alaposan megismertétek egymást, sokat is beszélgettetek, akkor szerintem szép jövőre van kilátásotok.

2018. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Hú de elszaporodtak a pedomacik
2018. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem úgy néz ki, és nem olyan a viselkedése az max akkor érv, ha csak meg akarod dugni, ha kapcsolatot akarsz vele, akkor senki sem fog normálisnak nézni. Ez még pont az a kor, hogy még nagyon sokat számit az az 5 év.
2018. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mar regebben sokat beszelgettunk facebookon, de csak ma jott el az ideje hogy talalkozzunk. Szerencsere minden jol ment, es osszejottunk az elso talin. De ahogy elbeszelgettem vele, egyaltalan nem volt gyerekes, sot erett gondolkodasa van, ezen meglepodtem.
2018. aug. 12. 23:24
 10/18 anonim válasza:
En 14 eves lany vagyok es nem lenne undorom egy 19 eveshez neharagudj, ha a szulei megtudjak se fognak neki annyira orulni szerintem! De a ti eletetek!
2018. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!