Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékenység / ez ellen mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység / ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindenekelőtt mondom, hogy barátnőmmel nagyon szeretjük egymást, és őszintén boldogok vagyunk, de történt egy eset pár napja.


Együtt mentünk a városba, ahova végül jött egy barátom is, és egy ideig hármasban mentünk. Semmi para, bemutatkozás, beszélgetés.


Ám mégis, bejelölték egymást mindenhol, és azóta elég lassan válaszol minden üzenetemre, és kicsit mintha visszahúzódóbb lenne.


Most én vagyok tág fantáziájú vagy van valami emögött?


Tudom, hogy azt mondják önbizalomhiány, de itt most nem rólam van szó, csak egyszerűen érdekes, hogy egy ilyen eset után megváltozott kicsit a dolog.


Nagyon szeretem és mindent megtennék érte, csak van egy rossz érzésem ezzel kapcsolatban.


Nem hiszek ezekben a motivációs szövegekben meg hasonlók, csak tudni szeretném van-e köze a két dolognak egymáshoz.


Nekem is eszembe jutott, hogy felhozzam ezt neki, de szerintem ez borzalmas érzést kelthet benne, és csak rosszabb lenne a helyzet.


Tudnátok segíteni?



2018. aug. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnődet hogy nem e csinálná hármasban ha igen akkor gobdolkodj el .

jó viccet félre téve vagy a barátnőddel vagy a barátoddal beszéld meg a dolgot.

2018. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te betegesen feltekeny vagy..
2018. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Nagyon szeretjük egymást" ez biztos? Nekem elég egyoldalú és csak te szereted😂
2018. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne féltékenykedj mert akkor tényleg elveszítheted a lányt. A nagy részét valószínűleg úgyis csak beképzeled. Bízz benne mert úgyse csal meg vagy hagy el ha igazán szeret.
2018. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!