Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rettegek a terhességtől! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a terhességtől! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt és lassan már szeretnék vele lefeküdni. Óvszert használnánk az első pillanattól kezdve és utána leellenőriznénk hogy nem sérült e meg. Mégis rettegek attól hogy mi van ha még is teherbe esek. Mert olvastam hogy szakszerű használat mellett is terhes lett. Nagyon félek, nem tudom mit kéne csinálnom

2018. aug. 13. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Szakszerű használat mellett kicsi rá az esély. Esetleg szerezz esenény utáni tablettát, az utána pár napig elég effektíven hat, ha bepánikolnál, beveszed, és a probléma elillan.
2018. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

mert az kell egy 16 éves lánynak esemény utáni....

ha minden alkalommal bevenné mikor bepánikol a végén gyereke se lehetne


nagyon kicsi rá az esély, nyugi

2018. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy rettegsz. De ha az ovszerrel minden popec lesz, semmi gáz nincs. Ha kiszakadna, meg akkor sem nagyon nagy az esélye, hogy terhes leszel. Szóval ne addogj, nem lesz gáz :3
2018. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális a félelmed, és itt mindenki védekezés mellett lesz terhes :D
2018. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a lényeg az, hogy rendesen használd a gumit. ha kiszakad, akkor NAGYON kiszakad, látható a lyuk. az esemény utáni max akkor kell, ha tényleg kiszakadt a gumi, fel kell íratni a háziorvossal, kb 5000 ft.

ami fontos, hogy ne csinálj olyan baromságot, mint én csináltam: ne használj gumit és hüvelytablettát (pharmatex) egyszerre. a tabi károsíthatja a gumi anyagát, plusz egyáltalán nem megbízható. ezt persze évekkel azután tudtam meg, hogy szakítottam a sráccal, aki így akart biztosra menni, hogy nem esek teherbe. baromi szerencsém volt, hogy nem történt semmi baj

2018. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor szedj te is fogamzásgátlót, ilyen egyszerű. Ha mind2 fél védekezik nem lesz terhesség :)
2018. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

6os

nem kell szexeni, sőt 2 lépés távolság, az a tuti módszer

2018. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen eszedbe se jusson fogamzásgátlót szedni, esemény utánit végképp ne! Az egyik jobban tönkrevágja a még amúgy is fejlődő hormonháztartásodat mint a másik. Nem olyan könnyű ám teherbe esni, van akinek évekig tartó próbálkozás mellett sem sikerül. HA szakszerűen használod, nem szakad ki, HA mégis kiszakad, azt egyből észreveszitek, mert NAGYON szakad és akkor rögtön abbahagyjátok és még úgyis nagyon nagyon pici az esélye, hogy kerül beléd előváladék és abban vannak elő spermák. Nyugi, nincs mitől tartanod. :)
2018. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy bírtátok két évig szex nélkül?
2018. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9es hát valahogy így. Sok féle képpen lehet örömöt szerezni a másiknak ;)
2018. aug. 13. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!