Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sajnál, nem akar a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnál, nem akar a barátom rám költeni?!

Figyelt kérdés
Na szóval az a problémám, hogy már egy ideje úgy érzem, hogy a barátom mintha sajnálna rám költeni. Nincsenek nagy elvárásaim, viszont én alapnak tartanám, hogy heti egyszer elmenjünk kávézni, vagy egy sütire, de lassan ott tartunk hogy több mindenre hívom meg, mint ő engem, mindent magamnak fizetek és olyan, mintha ő ezt élvezné, és direkt sunyulna, hogy rám háruljanak a költségek. Szinte csak ő van nálam, több helyre is elvittük már, de ő engem sehova, ami kicsit eltántorít ettől a kapcsolattól. Szerintetek mi lenne a megoldás? Miért ilyen?

2018. aug. 14. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Az apjának vagy anyjának kellene erre az alap dolgora megtanítani.


Ez nem a te dolgod, ráadásul több mint kínos.


Ha nincs rá valami mentsége, akkor ennek így nincs értelme folytatni.

2018. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod meg neki?

Ettől semmi nem fog változni hogy nekünk panaszkodsz.

Ha együtt vagytok mondd neki úgy innál egy kávét stb vagy bemennél városba valamerre de nincs nálad pénz. Figyeld a reakcióját, vajon mit mond erre, állja-e vagy inkább ne is menjetek. De szerintem ez egy halálra ítélt kapcsolat. Mi a barátommal sokszor felesben fizetünk, vagy ha nincs nálam pénz meghív valamire, de néha csak úgy kifizeti nekem amíg pl elmegyek wc -re. Aztán “duzzogok” kicsit, hogy kifizetem, de ő persze nem hagyja.:) de a következő alkalommal akkor én csinálom ezt vele. Szerintem ez így teljesen jó.

2018. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor merjek erről beszélni vele és a szemébe mondani? Ez vezethet megoldáshoz és nem lesz kínos ezek után bárhova is menni?
2018. aug. 14. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, feminista lett, és azt hiszi, megalázna téged a sok meghívással... :)
2018. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem úgy tanítottak a szüleim hogy mindig a fiú vagyis én fizessek.Talán azért is van ez,mert nem vagyok pénzéhes,zsugori fax.Elvégre a pénz nem boldogít csak egy időre.De ha már mindened megvan,akkor azt se tudod hogy mire költsd.A te pasid esetében vagy zsugori pénzéhes a srác,vagy nincs neki sok pénze,és nem meri megmondani.
2018. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, lehet nehezebb anyagi körülmények között él. Mindenképp beszélj vele erről, de ne számonkérően, miért nem hív meg.. próbáld finoman megközelíteni a témát
2018. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ohh hát ez elég szomorú. Ahogy kiveszem a mondandódból, régebben meghívott téged, de mostanság már nem.

szerintem kicsit zsugori lehet, eleinte még így gondolta, hogy bizonyítnia kell nálad, ezért fizetett. Mostmár viszont készpénznek veszi, hogy ott vagy mellette. Legközelebb csináld azt, hogy véletlenül otthon hagyod a pénzedet, de ez már csak a kavézóban derül ki. Akkor muszáj lesz, hogy ő hívjon meg. utána pedig áradozz neki, hogy milyen úriember hogy meghívott téged :D ezzel talán rájön, hogy illendő és jó dolog, ha ő hív meg

2018. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!