Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kpopfreeak kérdése:

Első csók?

Figyelt kérdés
Ezelőtt még soha nem csókolóztam és azt sem tudom hogyan kell (??).
2018. aug. 14. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:

És rohadtul félek hogy beégek. Mondjam meg a srácnak hogy nem tudod csókolózni vagy azzal még jobban leégetem magam?

16L

2018. aug. 14. 16:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem is lehet elmondani :D hidd el, ha oda kerül a sor, úgyis jön majd ösztönösen. Lehet hogy eleinte nem fog tökéletes lenni, de csak idő kérdése és belejössz
2018. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csakalinketszeretnem válasza:

Ha oda van érted akkor lehetsz akármilyen béna nem fog "megharagudni". Elsőnél én se voltam tisztában milyen lesz és ötletem sem volt, hogy a párom "jól" csinálja-e vagy sem. Csak élvezd

18F

2018. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2018. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj . Ne gorcsolj ra en is ragorcsoltem aztan nem lett beloel csak egy kinos szajrapuszi . Aztan egy tok random helyen egy tok random sraccal nagyon jot csokolóztam mert nem kattogtam csak azt csinaltam ami jol esik
2018. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 ha gondolod irj ram és elmeselem a tortenetemet illetve hogy pontosan mit kell csinalni . 18L
2018. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, semmi nehézség nincs benne. Én is ilyen vagyok, mint te. Teljesen ráparáztam. De feleslegesen. A barátom már tapasztalt volt ezen a téren is. És én azt sem tudtam, hogy mit, hogyan csináljak. És egyszer kettesben maradtunk a szobánkban és ő fölém hajolt és megcsókolt. Na és szerinted én milyen voltam? Hát igen, bénácska.De mivel szeretett a barátom ezt nem tette szóvá és nem is haragudott. Természetesen leesett neki, hogy most volt az első, mert akkor még nem voltunk együtt, de nagyon jó volt és szép emlék. Még akkor is ha béna voltam először. Ja és kitartó volt Mert amikor újra kettesben maradtunk akkor is megcsókolt és akkor már ment a dolog.🤗😅

18/L Ha van még kérdésed, írj bátran, megpróbálok segíteni.

2018. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlparázni. Csak jön aminek jönnie kell. Az első csókomnál én sem paráztam túl semmit, csak az ágyában feküdtünk (pontosabban rajta feküdtem mivel már eggyüt voltunk) és akkor megtörtént, úgy, hogy nem is számítottam rá
2018. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!