Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális, másokkal is így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, másokkal is így van a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja vagyunk együtt, de már 5 éve ismerjük egymást. A "probléma" az lenne, hogy habár amikor nem vagyunk együtt, akkor telefonon egész nap beszélgetünk (mindenről tudunk beszélgetni), de amikor találkozunk egyszerűen egy-két mondatnál alig váltunk többet (na jó picit nyilván túlzok, de értitek). Ez azért van mert végig csókolózunk.. egyszerűen nem bírjuk abbahagyni, ha 9 órát lehetünk együtt, akkor annak a 90%-át, ha 4-et, akkor annak. És ez nagyon jó, mindketten élvezzük, de úgy érzem ez nem normális valahol. Mindkettőnknek ez az első mérvadó kapcsolata, ezért nem tudunk viszonyítani.

2018. aug. 15. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne ezzel.
2018. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem épp az hogy élőben is ugyanannyira kéne valami téma amiről lehet beszélgetni. Én nagyon furának tartom ezt a dolgot. Kort nem írtál, de mivel elvileg tini vagy, nem jó dolog szerintem hogy szinte csak ebből áll egy találkozó (nem mintha alapból kifejezetten jó dolog lenne hogy csak faljátok egymást). No offense, remélem azért valami átjött. Élvezzétek ki a kapcsolatot rendesen is.
2018. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

16-17 évesek vagyunk

2018. aug. 15. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Így hamar megunhatjatok egymast :) szerintem sem kene allandoan ezt csinalni, inkabb ha talalkoztok keresdetek valami olyan programot ahol emberek vannak es vissza fogjatok kocsit magatokat. :) de ez csak az en velemenyem.
2018. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, szerintem ígéretes hosszú kapcsolat lesz ez. A miénk is így kezdődött és ugyanúgy jól tudunk beszélni telón, és most már egymás mellett is . Örülök nektek :-)
2018. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ! :)

Utolsó, elárulnád, hogy mennyi ideje vagytok együtt? :)

2018. aug. 16. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább pettingeljetek már rendesen. Mert ez a "nyáladzás" csak pótlék, de nem is kielégítő pótlék.
2018. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!