Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges egy emberrel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy emberrel leélni az életet? Hogy ti voltatok egymásnak az elsők minden téren és együtt lesztek amíg a halál el nem választ? 17/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 18:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha mindketten ezt akarják és nem hibáznak persze h lehetséges. Főleg ha két olyan találkozik akiknek ez a cél.
2018. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyerekek, nem igaz, hogy egy ember látta a kérdést. Az őszinte igazságot akarom tudni, lehetséges vagy nem? Mik a tapasztalataitok?
2018. aug. 15. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleimnél úgy néz ki, ez lehetséges, legalábbis a mamám szempontjából. Ő 15 volt, amikor összejöttek, tegnap töltötte be a 65-öt :). Más kérdés, hogy a papám 20 volt akkor, tehát valószínű, nem a mamám volt neki az első. Emellett 1-essel teljesen egyetértek.
2018. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtam le, de gondolom egyértelmű, hogy a mai napig együtt vannak.
2018. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehetséges e. Viszont én a barátommal ezt tervezem. Neki is és nekem is ez a tervem. Nekem ő az elso, neki nem én vagyok de már kezdem elfogadni ezt a tényt is. Nagyon szeretjük egymást. Több mint egy éve vagyunk együtt de nálam még nem gyengült a szerelem. :)

Úi.: Tudom 1 év nem sok egy élethez képest de én bízom a legjobbakban. Plusz minden rajtunk múlik. :D

2018. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de kérdés, hogy mi az oka.Kiszolgáltatottság, anyagi biztonság,félelem a magánytól, szabadulás a szülői háztól, vagy szerelem, amely bármely nehézséggel szemben kitartó és örök.Gondolom, te az utóbbira gondolsz, de mielőtt kimondanád a boldogító igent bárkinek is, vizsgáld meg önmagad és a partnered is, hogy milyen motivációk mozgatják, és milyen értékrendek mentén mozog. Ehhez nagyfokú önismeret szükséges, de minél korábban tisztába jössz ezzel, annál nagyobb esélyed van arra, hogy olyan társad lesz, akivel összecsiszolódva, egy életen át szerető társak tudtok lenni, a felmerülő nehézségek ellenére.
2018. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!