Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megismerkedtem egy fiúval!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval! Elkezdtünk járni. Jól alakult. Aztán hétfő reggel még szerelmes volt belém, délben meg szakított! Letiltott, törölt! Ez most mi? 16L/17.5F

Figyelt kérdés
Rengeteget beszélgettünk aztán találkoztunk majd elkezdtünk járni.Gondoltam inteligens,nem tolakodó,kedves rendes srác.Ráadásul nagyon bejött nekem külsőre is.A barátaink szerint is “álompár” lehettünk volna.Mindenki azt mondta,h olyanok vagyunk mintha száz éve együtt lennénk.Pedig két hetet jártunk csak együtt.Nem volt sex.Ezt is megbeszéltük vár rám.Nekem ő csak a második barátom volt ,én neki talán a harmadik,de már nem tudom mit higgyek.Minden reggel mikor felkelt írt.Szóval nem értem mi történt!A környezetemben lévők is csak állnak és néznek ,h most mi van?!Még a legjobb barátja sem érti.Annyit írt ,hogy ő nem akar komoly kapcsolatot,sajnálja ,hogy ezt nem tudta előbb,nem az én hibám.Lépjünk túl az egészen!Kb sokkot kaptam akkor!Remélem hamar elfelejtem!Bocsi ha hosszúra sikeredett vagy össze visszára de még ideges vagyok ha erről kell beszélnem!

2018. aug. 23. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont az, amit mondott. Rájött, hogy nem akar komoly kapcsolatot, ez a néhány hét alatt letisztázódott benne, és lezárt.
2018. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, hogy megmondta, mintha minden utjaba kerulo csajt megdontott volna melletted... legalabb van gerince.


Neked meg kitartast!

2018. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Valóban jobb így!
2018. aug. 23. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagy vele, de én ugyanúgy viszonyulnék a barátnőmhöz, ha álompárnak tartanának, ha nem. Ez is csak az én kérdésem, de egy 2 hetes kapcsolatba miért kéne együttlét ?



A kérdésedre válaszolva pedig:nem akar komoly kapcsolatot, megírta. Így még jobb, mintha tudod hogy megcsalt volna/több idő után szakít veled.

2018. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most elég gyorsan mennek ezek a dolgok.Két hét alatt túl vannak mindenen.Nálam ez nem így működik.Kaptam privát üzit,hogy kiraktak mert nem tettem a fiu kedvére!Persze nem ilyen szépen fogalmazva:DHát,inkább ezért szakítson ,mint hogy azert ,mert megvoltam neki.
2018. aug. 24. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem feküdtél le vele. Valószínű lelépett volna pár alkalom után. :/
2018. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!