Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel több mint 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel több mint 1 éve együtt vagyunk, de az utóbbi időben a szülei olyanokat mondanak neki h "csalódtak benne azért mert egy" ilyennel" vagyis velem jött össze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy van h a kapcsolatunkat a kezdetektől fogva ellenzik stb..

De eddig semmi baj nem volt, sőt boldogok voltunk


De mostanában a barátnőm nagyon ad a szülei véleményére..


Én gondolom rosszul talán azt h ha valaki szívből szeret valakit és boldog vele akkor nem törődik azzal h esetleg a szülei ellenzik h vele van és h ezért "csalódtak benne"?


Vagy szerintetek mi lenne a helyes döntés?

-Fussak én utána és próbáljam elerni nála h ne törődjön annyira azzal h a szülei nem szeretik h velem van..


-Vagy szakitsak vele?


2018. aug. 27. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyéntől is függ a helyes döntés. Azt tudom hogy én azonnali hatállyal bejelenteném a szüleinek a szakítást. Hogy ne "ilyennel" kelljen a lányuknak járni mint én, hisz bőven van elég alkoholista vagy akár drogos is.
2018. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én leülnék velük beszélni, hogy mégis mi a bajuk velem, hogy tudjak javítani, és megmondanám, ha még mindig ezt fogják csinálni, hogy ez nem az ő magánéletük, mert mi sem szólunk bele.
2018. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondják h én "nem vagyok méltó a lanyukhoz"..
2018. aug. 27. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:

De mi bajuk veled? Miért nem vagy méltó a lányukhoz?


Ha csak túl szigorúak, akkor talán elfogadnának, ha jobban megismernek, de ha ennél valami konkrétabb gondjuk van, akkor sajnos nem sokat tehetsz. Azt gondold át, hogy a barátnőd mit akar, mert ha tényleg nagyon ad a szülei véleményére, akkor egyikőtöknek sem lenne jó folytatni a kapcsolatotokat. Neked mindig rosszul esne ez a dolog, neki pedig folyamatosan rossz lenne, hogy otthon feszkó van kettőtök miatt.

2018. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én annyit tudok h konkrétan az a bajuk h "nem vagyok méltó ahoz h én az ő lanyukkal legyek"
2018. aug. 27. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
De konkrétan mondják is meg miért gondolják így.
2018. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudd már meg végre tőlük, vagy ha tudod, áruld el nekünk, hogy mit kifogásolnak?! Szakállad van, bajszod van, nagy a füled, szőke vagy, sovány vagy, nincs egyenlő végzettséged a lányukkal, sok leányt "lefektettél" már és ők ezt tudják is? És még számtalan (itt nem felsorolt ) ok lehet a részükről. Az előttem szólók is KONKRÉTUM-ra várnak, ezt hiányolják. Én is.
2018. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elvileg azis a bajuk h szakmunkas suliba járok és a lány meg gimibe...
2018. aug. 27. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Az is a bajuk...

Elég maradiak, de ők ilyenek.

És még mi a bajuk?

Tanácsolom. hogy hagyd ott a lányukat! Aligha lesznek veled valaha is kibékülve. Örök viszály lenne az életed (életetek), ha ők így gondolkoznak. Rajta kívül épp 12 egy tucat. Találsz még megfelelő lányt!

2018. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukám szülei is szidták apukámat. Mára megszerették, és 27 éve együtt vannak anyáék, 17 éve pedig már házasok. Szóval meg kéne próbálnia a lánynak leszarni, nem a szülei vannak veled, hanem ő,inkább neki kell, hogy jó legyél.Az csak plusz jó , ha szeretnek a szülei.
2018. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!