Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Óriási bűntudatom van, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

F/16. Van egy lány akit párhónapja láttam nagyon megtetszett és most sikerült vele kapcsolatba kerülnöm.

Van egy másik lány akivel később ismerkedtem meg, de vele már egyből tudtam beszélgetni. Vele még soha nem találkoztam élőben.


Mind a két lány tökéletes. De elhamarkodtam a döntést és a másik lányt választottam akit már láttam élőben.

De most a lány akivel még nem találkoztam kirakott egy képet ahol gyönyörű. Most fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Eddig is bűntudatom volt a lány miatt akivel még nem találkoztam. De most a másiknak mit mondjak, hogy ja bocs mégse, szanaszét törne a szíve.


Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Életem legnagyobb hibáját követtem el....



2018. aug. 27. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám hogy hallgass a szívedre, vagy már olyan érett hogy eldöntsd hogy mit is szeretnél valójában?


- A lány nem csak magára akarja hívni a figyelmét? - Ami látszólag elégé működik neki..

2018. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem. Azért mondtam, hogy tökéletes mind a két lány. Nem csinálnának ilyenek.


Nem tudok a szívemre hallgatni fogalmam sincs, hogy mi legyen. Ha belefolyok a kapcsolatba amit választottam azért lesz bűntudatom, ha meg a másikkal jövök össze azért, ha nem jövök össze egyikkel sem össze azért, legjobb az lenne, ha mind a kettővel összejöhetnék

2018. aug. 27. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van! Szerezz még párat aztán akkor lesz egy háremed😒
2018. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Hát van az a mondás hogyha igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másikba. Én is annyit tudok mondani, hogy halgass a szívedre és dönts okosan.
2018. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mityko90 válasza:
Az Isten irgalmazzon a lelkednek te fiú!
2018. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy dobj fel egy érmét és nevezd el h a fej az az akivel már találkoztál az írás a másik és amelyiket jobban szeretnéd arra vágy inkább..de szerintem hagyd mind a 2-őt és szerezz egy harmadikat!azt tuti nem bántod meg!most így is úgy is megbántod valamelyiket szóval...!!A sors úgy is össze hoz a nagy ő-ddel szóval ha kell még találkoznod valamelyikkel a 2 közül, akkor ugy is találkozol vele!!!
2018. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért van ekkora pechem, hogy egyszerre találok két tökéletes nőt eddig meg évekig nem volt senkim...
2018. aug. 27. 19:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Eddig érmefeldobás mellett tartózkodom, de ez lehet hogy végzetes hiba
2018. aug. 27. 19:41
 9/13 anonim válasza:
100%

Éremfeldobás az egy hülyeség!

NE tedd!

Beszélj mind2vel és mond el mind2nek ezeket. Amelyik kitart melletted az az igazi.

Egykorúak vagytok?

2018. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
El lett mondva. Egyik felevvel masik 1 negyed evel fiatalabb nalam. Es mind a ketten lelkesen irnak h mi lett meg mivan es h valaszd akkor a masikat de amugy en meg adnek neked mindent
2018. aug. 27. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!