Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről beszéljek a lányokkal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Praxil kérdése:

Miről beszéljek a lányokkal? Több lent 16F

Figyelt kérdés
Szóval nem igazán vagyok egy lapon a lányokkal, nehéz is egy jót találni, de ha mégis akkor alig tudok elbeszélgetni velük. Egyszerűen nem tudok miről beszélni illetve az ilyen random témákat amit így felvetek hogy van e netflixed vagy milyen sorozatot nézel elég kínosnak találom, de ha van egy téma h mondjuk egy filmről beszélünk akkor simán elbeszélek egy órát is. Illetve amikor mértékkel fogyasztok alkoholos nedűt akkor meg rohadt sokat tudok beszélni. Pl szigeten egy órát beszélgettem két csajjal de amint kijózanodtam nem tudtam mit felvetni. Attól félek mit gondolnak rólam, bár tudom is h nem ennek kéne lenni az első gondolatomnak. Barátnőt is szeretnék.(nyilván) De egyszerűen nem merek belegondolni mi lesz ha nemet mond vagy kioffol. Szóval ti mit tudnátok mondani hogyan növeljem az önbizalmam, ti mivel szoktatok barátnőt szerezni és hogyan ne érdekeljen a csaj véleménye annyira? bocs a regényért

2018. aug. 27. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen esik a kommunikáció:/

Hát ez van nem érdekel.

2018. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg fiúkkal nem tudok beszélni. Meg lányokkal se annyira, de velük könnyebb azért. Ez van. 17l
2018. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha részegen jól elbeszélgetsz, az azt jelenti, hogy semmi gond nincs veled, egyszerűen ideges vagy/ráizgulsz a helyzetre. Meg kell találnod magadnak a nyugodtságot és el kell fogadnod magadat, hogy semmi gond nincs a beszédkészségeiddel. Csak dobj fel egy random témát, mosolyogj, nézz a lány szemébe (!) és poénkodj. Bármin el lehet indulni. Bízok benned.
2018. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, mint te, csak lányban:D Nem tudtam, hogyan kellene kezdeményeznem, illetve akár folytatni a beszélgetést. Szerencsémre megismertem új lányokat, akik kihúztak engem a komfortzónámból és a segítségükkel picit bátrabb lettem. Sajnos nem fiúként adom a választ, de szerintem nem kellene ennyire ráparáznod. Én személy szerint nem vagyok ennyire bunkó, hogy kioffoljalak rögtön, ha valamit elszúrsz, esetleg ha látom, hogy izgulsz. És azt hiszem, vannak még velem páran, akik így gondolkoznak.

Abban pedig, hogy ne érdekeljen ennyire a mi véleményünk, csak magadban kell keresned a választ. Ne adj ennyire a véleményekre, kicsit legyél lazább:D


Nem tudom, hogy most sok hülyeséget írtam, vagy talán segítettem a válaszommal, de azért hajrá!:D

16/L

2018. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a pozitív visszajelzéseket és biztató válaszokat. Remélem a kérdésem mást is kisegít ha ilyen helyzetben van...
2018. szept. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!