Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megismertem gólyatáborban egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Megismertem gólyatáborban egy lányt, hogyan szedjem fel?

Figyelt kérdés
Azt a megismertem szót, inkább tegyük idézőjelbe, mert anyira még nem ismerem csak a tábor alatt rengetegszer szemeztünk, nem vagyok biztos benne hogy bejövök neki, egyrészt azért mert ő kb az a tipikus szép lány akinek rengeteg fiú ismerőse van, és a 800 likeos profilképek alá nyáladzanak. De ennek ellenére nagyon bejön a csaj, külsőleg föleg, belsőleg még nem mondhatok semmit, de talán úgy kéne kezdeményezni h először a belsőt is megismertem nem? A likeokat csak azért hoztam fel h azért érezzétek azt h ő beletartozik a mostani 15 éveseknek a 90%-ba akik hasonlóan viselkednek, és hasonlók. Remélem érthetően írtam le :D válaszokat előre is köszönöm

2018. aug. 31. 14:20
 1/8 anonim válasza:
Ha tudod hogy hívják akkor írj rá azzal nem veszítesz semmit.:D Vagy ha nem vagy ilyen írogatós, akkor suliba úgyis nap mint nap találkozni fogtok, ott szólítsd le, vagy ilyesmi :)
2018. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyen csajokat akikre sokan nyomulnak, nem könnyű behülyíteni. Azt javaslom, etesd be mielőtt rámozdulsz, pl. valamilyen ürüggyel menj oda hozzá kérdezősködni,aztán adj neki valami kis édességet, dicsérd meg a haját, a ruháját stb.
2018. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
#2 Te hol élsz, hogy azt hiszed, ez majd beválik?
2018. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
3# tudod inkább ez váljon be, mint a többi bunkó duma.
2018. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
#2, a haverjaimtól lestem el. Nekik sikerült, pedig nem voltak kigyúrt menőmanók, elhiheted.
2018. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem is írj rá. Vagy ha ez nem akkor a suliba esetleg tőle kérd el a házit mert "elfelejtetted" leírni meg ilyen kis apróságok.
2018. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt felejtsük is el hogy ráírsz.. nevetséges. Próbálj minél több szemkontaktust tartani vele és kerülj közel hozzá. A csajozás nem egy taktika, hanem egy stílus.


Egyébként az én véleményem: Ez a csaj nem százas, leírtak alapján beképzelt. (800Like, nyáladzás...) amit ezek szeretnek az a durva szavak és a bunkó kifejezések ötvözete, a kigyúrt "V" férfi test és a drága öltözködés.


Most őszintén. Ha ez nem kelletés , akkor mégis mi? Mind a 800 emberrel ugyan úgy tartja a kapcsolatot jóban rosszban? Hagyjuk már..


2; Ha 800 ember legalább kedveli a bejegyzését, abból MINIMUM 3 fullos pasi biztos akad. Ezzel szemben te: Gyakori kérdéseken kérsz tippet ismeretlenektől, egy ismeretlen csajhoz, akit még te sem ismersz. Ebből adódóan leszűri a többség hogy te nem leszel egy kigyúrt szőke herceg.


Próbálkozni ér, de küzdeni semmi képp ne küzdj egy belsőleg ismeretlen csajért. Lányokból akad annyi mint a tenger jobbaknál jobbak.

De én a helyedben nem esküdnék a külsőre.. Számomra egy ideális lány K: 10/5 B: 10/10


De a legfontosabb.. semmi képpen ne írj rá szerintem szánalmas ott ismerkedni! A legelső benyomást élőben szemtől szemben tedd meg, de ne az ágyban!! :D

2018. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ott érdemesebb ismerkedni ahol könnyebben behülyíthetőek a nők, kevesebb a meló, hamarabb tudod megreszelni őket :P
2018. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!