Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » BME mellett mennyi időm lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BME mellett mennyi időm lesz a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Tanulás után ő lenne a 2. prioritás (utána a sport). Magamat nagyon jó képességűnek tartom, tanulással sose volt bajom. Így vele hány találka/együttalvás fér bele a hétbe szerintetek? Akinek van tapasztalata ilyen téren attól szívesen várok tanácsokat, hogy ti hogyan oldottátok meg?

2018. szept. 2. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajajajajaja, mennyi kitünő gimnazistától hallottam ezt már, hogy ő micsoda remek képességekkel van megáldva :D
2018. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

a nagyon jó képességeid majd kiderülnek itt egyetemen ;D nehogy meglepődj, mint oly sokan.


ennek ellenére pont annyi lesz a barátnődre, amennyit hajlandó leszel rááldozni

2018. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben nem tudok segíteni, mert nincs barátnőm, de annyit tudok mondani, hogy ha nagyon akarod mindig lesz időd rá. Nekem is sokan mondják, hogy nincs idejük erre arra, de igazából minden csak beosztás kérdése. Én is kitűnő vagyok, bár sztem vajmi kevés köze van a jó képességekhez, mivel csak magolni kell a Magyar iskolákban. Emellett sok helyen dolgozok több hobbimban is sikeres vagyok, és mégis van idő mindenre (kivéve télen amikor sötét van mire hazaérek). Én is erre az egyetemre szeretnék menni, ha minden jól megy akkor mechatronikára, te melyik szakra készülsz?
2018. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fook válasza:
79%
Puding próbája az evés, majd meglátod, de várd meg az első ZH-t azzal, hogy elkönyveled magadban hogy ez működik/nem működik, az elég jó mérföldkő szokott lenni.
2018. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs párkapcsolatom, és nem vagyok BME-s , de szerintem meg fogjátok tudni oldani. Szerintem nem kell folyton látástól Mikulásig tanulni; élni is kell valamikor. Amikor kicsit fellélegzel. Meg pl az is adhat plusz erőt, lendületet a tanuláshoz, hogy akár csak egy vagy fél vagy háromnegyed órára összeugrotok; mármint felpattantok és találkoztok; ilyen plusz lendületet, töltetet; hogy felfrissül a lelked is a kedvesed társaságától. Szóval szerintem lesz időd, nem kell minden pillanatban tanulni, önmagadra, meg a kapcsolataidra is kell időd legyen; és szerintem lesz is, meg fogod tudni oldani, időnként lazítani is kell, hogy felfrissüljön az agyad , nem lehet folyton csak a tankönyvek fölött görnyedni, szóval szerintem ne aggódj , nem lesz itt probléma.
2018. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek? Ló**sz. :D
2018. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Melyik szakra jársz? BME-n van gazdasági szak is. A mérnök szakok esetében is teljesen eltérő, mikor mennyi időd van.
2018. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megható ez a naivitás #3-tól és #5-től. :)

Tán 20 éve már, hogy játszottam a 688-al, abban éreztem úgy, hogy nagyon kellemesen látszik, hogy bármit döntök, majdnem ugyanakkora súlyú hátrányai lehetnek, és ezek legtöbbször be is jönnek. Barátnő kontra egyetemnél is úgy van, mindig világos lesz, mit veszítesz, bármelyiket részesíted előnyben. Az egyetlen, ami kiesik ebből a körből, ha más tevékenységet cserélsz fel a barátnőzéssel.

2018. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyi időd lesz, amennyit rászánsz.

Ennél többet nagyon senki sem tud többet mondani. Amikor felvételiztél már tudtad, de mostanra már (gólyatábor, reghét, első pár nap) alapján már azért kialakult benned egy kép, hogy mire számíthatsz.

2018. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nyugalom, kolléga, lesz mellette ideje. Azt el lehet felejteni, hogy egyetemen elég lesz IQ-ból meg jó képességből átmenni bármelyik tárgyból, le kell ülni gyakorolni sokat. És szopni is kell, sokat.


Szintén BME-s, szintén sportember vagyok, 3-4 együttalvás, 4-5 közös ebéd mindenképp beleférne és talán heti egy normális randi is (kivéve október és november környékén). Attól függ, hogy a lány hogy viselkedik, igazából. Ha el tudja fogadni, hogy ti este 10-kor találkoztok, átmentek egymáshoz, dumálgattok, szexeltek vagy akármi mondjuk éjfélig és utána szigorúan alvás és reggel szigorúan kelés van, meg ha el tudja fogadni, hogy a közösen kajálás annyi, hogy tényleg közösen kajáltok abban a 3/4 órában, akkor működni fog. Ha hisztériázik meg húzni akarja az időt, meg megy a "még egy buszt várjunk" koradélutántól estig, akkor vagy kivágod, vagy makacs leszel és ő vág ki. 2 kapcsolatom ment rá a tanulmányaimra, nem azért, mert nem lett volna időm mellette a másikra, hanem mert egy részvétlen, önző, telhetetlen hisztigép volt, aki nem értette meg, hogy mit jelent a kötelesség, ő pedig természetesen időmilliomosként marhára könnyen beszélt.

2018. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!