Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gáz ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a barátom más lánnyal megy moziba?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nagyon. De azzal nyugtat a baratom hogy a lánynak van barátja stb

Megbízok a baratomban, nem erről van szó, de csak szerintem fura?



2018. szept. 5. 20:26
 1/8 anonim válasza:
33%

Jézus, hány évesen vagy ilyen buta?


Nem, nem gáz.

2018. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Hú szerintem nagyon fura, hogy képzeli ezt?! Amúgy komolyra fordítva a szót, miért zavar? Ha azt mondja, hogy csak barátok akkor csak barátok. Egyébként annyira nem bízhatsz meg benne ha itt gyakorikérdéseken vársz választ egy ilyen kérdésre. Összefoglalva nem, nem gáz.
2018. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen.
2018. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MessorKing18 ***** válasza:
84%
... hát so so
2018. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én baromi féltékeny típus vagyok, de szerintem nem gáz akkor, ha:

legalább latasbol ismerem a csajt

Régebb óta baratok mint ahogy mi járunk

Ha tudom, hogy a csaj megvan a barátjával

És ha tudom mit néznek. Mert ha olyan filmet, amit velem a barátom nem hajlandó megnézni, pl romantikus “vacak”, de a csajjal még moziba is megy.. hát az nem esne jól.

2018. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívott vagy miért nem mész velük? És a csaj miért nem viszi a barátját? Ha nekem párom lenne, én vinném magammal.
2018. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát na ez eléggé. Ha vagy neki te, akkor miért nem veled megy? Meg miért nem hívjátok a barátot is, a csaj barátját? Nekem itt valami bűzlik, nem tetszik. Énnekem szerintem ez már elegendő indok lenne ahhoz, hogy szakítsak. "Azzal nyugtat", szóval nyilván te is akartál menni, mondtad, hogy mennél te is, de ő kizárt téged, és csak a csajjal akar menni , egy olyan csajjal , akinek már van barátja. Szerintem ismerkedni akar vele, amúgy lehet, hogy pl nem is moziba mennek, hanem olyan helyre, ahol tényleg ismerkedhetnek; tehát ilyen szerelmi téren érdeklődik iránta valszeg a srác, és a csaj lehet, hogy nem is tud rólad; de ha tud, akkoris durva, hát miért nem a saját pasijával megy, ha tényleg van neki, és nem csak bekamuzta a barátod? Én már emiatt szakítanék. Mert akkor mehettetek volna négyesben. De így ez így sunyi. Hármasban is mehettetek volna, de a barátod csak őt akarta. Én ezért már szakítanék, szerintem ez már iylen nyílt megcsalás-jellegű dolog. Ilyet nem kéne, hogy csináljon. De mondjuk legalább bevallotta, hogy kivel megy és hova. Szerintem menjél te is velük. :) Nem, amúgy tudod mikor érdekelne engem egy ilyen embernek a társasága, aki most még jelenleg a pasid?:) Semmikorse:):) Szóval én lapátra tenném őt. Hát mi az, hogy mással megy moziba? Nem szép dolog, remélem azért nem vigyorog a hátad mögött rajtad, h esetleg "mekkora balek vagy", hogy ő nyíltan bevallotta, hogy egy csajjal lesz/megy; és te meg még ennek ellenére visszavárnád, és visszafogadnád. Én mindenképpen szakítanék, ez már olyan szinten megalázás, hogy csak na; ezt nem kéne megtennie veled; és te meg eltűrnéd, elviselnéd? Ez tényleg egy nyílt megalázás, rád nézve, mármint téged aláz meg. Én ezt nem tűrném úgy igazság szerint. Ha vele akar menni, akkor válassza őt, és legyenek boldogok. Hihetetlen hogy téged miért nem visz, amikor elvileg a barátnője vagy; de mondom, én kidobnám. Ez borzasztó, ez elviselhetetlen, ez elfogadhatatlan.
2018. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*Ha tényleg csak egy szimpla barát lenne neki a csaj, egy testvér, akkor miért ne mehettél volna te is, akkor miért nem hívott téged is? Szóval ezt már nekem nem tudná kimagyarázni. Tudatában van talán annak , hogy nem teljesen, de hasonlít arra, mint amikor semmibe vesz. Csakhogy itt annyi a különbség ahhoz képest, hogy megmondta, hova megy, és kivel.
2018. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!