Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez " tini szerelem" lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez " tini szerelem" lenne vagy igazi? 18/L

Figyelt kérdés
Sok felnőtt mondja, hogy ilyen korban ez még ilyen tini szerelem és később teljesen más lesz. Volt két évig egy kapcsolatom ami véget ért, de akkor nem éreztem azt tini szerelemnek, együtt diákmunkáztunk hogy elutazzunk együtt nyaralni, helyekre, mintha összeköltöztünk volna szinte. Most is 4 hónapja együtt vagyok egy 22 éves fiúval és nagyon imádom szeretem. Miben más egy felnőtt kapcsolat ? Én is dolgozok, ő is, magamat tartom el, közben tanulok estin. Csak nem költöztünk még össze. Mitől függ ez?

2018. szept. 12. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés szerintem. Nincs tini vagy igazi szerelem. Olyan van, hogy két ember eldönti hogy akarja egymást és kész. Aztán az egyik majd lehet úgy dönt hogy mégse, vagy mindkettő. Ennyi.
2018. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar az ember csúnyán megsérülni lelkileg akkor meg érdemes a mai világban felszínesnek maradni, mert onnantól hogy kötődsz valakihez, akkor ha elhagy, durván a padlóra kerülsz miatta. Sajnos nem arról híresek az emberek, hogy képesek egyetlen ember mellett megmaradni.
2018. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, ugyan úgy tini korban is rá találhatsz arra akivel egész életedben együtt leszel.
2018. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt értik tini szerelem alatt, amikor elkezdik az embert érdekelni az ellenkező nem képviselői, hosszabb és komolyabb kapcsolatok még nem alakulnak ki, inkább a rövidebb fellángolások jellemzők. Tudod szokták mondani pl h jaj a 14 éves Sárika most ezzel van együtt, nemrég meg azzal látták még smárolni, jövő héten meg már az tetszik neki (itt most nyilván túlzok) :D És nem arra gondolok, hogy ribi az illető, hanem még nem elég komoly, nincs meg az elkötelezettség.

A te esetedben a mostani kapcsolatod azért elég komolynak vehető, bár ez relatív, kinek mi számít komolynak. :)

2018. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!