Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a jobb, ha nehéz vagy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb, ha nehéz vagy ha könnyű megszerezni egy lányt?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem tetszik egy fiú az osztályból. Elég sokszor néz, és nem tudom eldönteni hogy most akkor közeledjek hozzá vagy ne.

Sosem volt senkim, de nem is akarok még igazán vagy nem tudom hogy még mit is akarok igazán xDD

A fiúról azt kell tudni hogy: nehezen barátkozik, szégyenlős, mindig egyedül ül a padba és nem igazán beszélget de azért próbálkozik. (Én már beszélgettem vele, úgy h én kezdeményeztem)



2018. szept. 15. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, meg még az lenne a kérdésem, hogy minden egyes nap látom az iskolába még 4 éven át xD

Szóval nem lenne korai össze jönni vele?

Illetve az ember nem unná meg egymást ilyen helyzetben?

2018. szept. 15. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan baratkozz vele, foleg ha ilyen tipus nem hinnem h magatol kezdemenyezne
2018. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

"Sosem volt senkim, de nem is akarok még igazán vagy nem tudom hogy még mit is akarok igazán"


AMíg itt tartasz, nem állsz készen egy kapcsolatra.

2018. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

"Sosem volt senkim, de nem is akarok még igazán vagy nem tudom hogy még mit is akarok igazán"

Ugyanez. Míg így érzed, nem igazán lenne korrekt a sráccal játszadozni. Amúgy meg házinyúlra nem lövünk pont emiatt, mert utána elég gázos lenne minden nap látni egymást. (Ettől független én is összejöttem oszt társnőmmel, és kitartott érettségi utánig)


Válasz a kérdésre: Én azt szeretem, ha nehezebb; nem azért, mert mazochista vagyok, hanem alapjáraton csak azok a lányok jönnek be, akiket nem tud mindenki megszerezni.

2018. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát, személy szerint azt preferálom ha egy lány nehezebben adja magát, nem ugrik bele egyből egy kapcsolatba, de azért ad olyan visszajelzéseket amikből következtetni lehet arra hogy nem elérhetetlen, tehát érdemes próbálkozni és teperni.
2018. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg add önmagad. Ha fel akarod hívni magadra a figyelmét és más lehetőséget nem találsz. Akkor kezdeményezhetsz. Csak tudd mit akarsz, ne keverj, ne játszd meg magad! Légy vele őszinte! Ne várj többet, mint amit adsz, vagy amit tud adni!
2018. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!