Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megtetszett egy másik lány.

Figyelt kérdés

2 éve és 10 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Minden okés volt de most én egy jó 110km-re kerültem tőle egyetemre, kollégista lettem. Részegen összeismerkedtem egy csajjal, smár majd együtt aludtunk, de nemvolt semmi mert nagyon részegek voltunk mindketten. Másnap a csaj mondta hogy mennyire bánja , mert hogy barátnőm van és hogy ő előbb azt várná el hogy szakítsak vele. Mondtam neki, hogy ismerjük meg egymást józanon és ezért kérek egy kis időt. Megismertük egymást, újra együtt aludtunk de most józanon. Pettingeltünk, nagyon bejön a csaj. De persze a barátnőmet is szeretem, igazából csak véleményekre lennék kíváncsi. Szakítani fogok a barátnőmmel nagy eséllyel, ami nagyon nehéz lesz. De teljesen új környezet, rengeteg új ember, rengeteg lány (főleg akiről beszéltem :D ). Szerintem normális szakítani ilyenkor, na de elég nehéz majd 3 év után benyögni hogy bocs 2 hét koli után megtetszett egy másik csaj , pedig tényleg így van .

Lehet kicsit kusza az egész de véleményeiteket várom, pozitívat negatívat is :)

19F



2018. szept. 17. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát én elégge sajnálom a barátnődet hogy ilyen csávója van vagy volt már...

3 év után ennyire semminek veszed?meglátsz egy neked tetsző lányt jó igaz részeg voltál azt együtt alszol vele?...szerintem elég gáz

2018. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Én 3 és fél évig voltam együtt sülve-főve az exemmel, és 15 percre laktunk egymástól. A véletlen összehozott egy lánnyal akivel azóta is együtt vagyok, 230 kmre lakik tőlem de megéreztem hogy nekem rá van szükségem. Rettenetes volt az exemmel szakítani de megérte. Ez életem eddigi legjobb 3 hónapja volt.


Fiatal vagy, ezt egyedül te tudod legbelül. És te már eldöntötted. Innen úgy néz ki hogy a kolis csajjal kellene folytatnod, de kérlek szépen szakíts akkor minél hamarabb a mostanival.


Nincs nehezebb mint a saját lelkiismereteddel megküzdeni...


22/f

2018. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen az élet...Pláne ebben az életkorban...
2018. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi #2 #3

ment a + és köszi :)

2018. szept. 17. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Nincs ebben semmi elítélendő , mondjuk petting előtt is dobhattad volna de jobb később mint soha.
2018. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Érdemes vajon vele közölnöm hogy mi történt konkrétan? Nem akarok rosszban elválni vele és a kukába kidobni 3 évet... mert nem az a csaj...

Nem akarom hogy darabokban legyen a lelke, persze tudom hogy én csináltam hülyeséget és az egyenesség a fontos, de lehet erről nem kéne tudnia ... :/

2018. szept. 17. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Ne mondd el neki, felesleges. Mondd neki, hogy figyelj Zsani(?), ez nekem nem működik, nem tudom ezt csinálni tovább, ne haragudj. Ne magyarázkodj.


#2es voltam

2018. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megfogja tudni miért szakítottál vele, szerintem mindenki jobban jár ha igazat mondasz. Lehetőleg ne facebookon.
2018. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az könnyen osztogat neked tanácsot akiknek 25 évesen még egy barátnőjük sem volt. De elkapkodni egy választást, (mert ha 3 éve vagy a másikkal, akkor az a választás nem lehetett eléggé megfontolt a régi barátnőddel) inkább nem kellene. Ha érzed hogy mást keresel, és most megtaláltad, akkor lépj ki!

De attól se riadj vissza, ha 1-2 éven belül ismét mést keresnél/találnál! Nem 40 évesen kell szakítani 3 gyerek után, és amikor együtt felépítettetek egy otthon, házat.


Éld az életed! Olyan lesz, amilyennek álmodod!

F/60

2018. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem facebookon fogom

köszi papi

2018. szept. 17. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!