Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Tehát régebben (2 és fél éve) ismerkedtem egy fiúval akibe belehabarodtam,állítólag ő is belém, járni akart velem. Az én hibámból nem lett kapcsolat (nem akartam belemenni, fiatalnak láttam magam ilyesmihez) és emiatt sokszor vitáztunk, sok alkalommal csúnyán lehordott engem. A kb 4. komolyabb veszekedés után mondtam hogy hagyjuk egymást. Ezt követően abban az évben keresett még 3-4 alkalommal, üzent másokkal hogy szeret,hogy beszélmi akár majd jövő év (2017) tavaszán, aztán 2017 nyarán, minden alkalommal elutasítottam a közeledését a sebek által szerzett sérelmeim miatt.

Azóta próbálkoztam a fiúkkal, most épp van egy barátom, aki nagyon tisztel engem,megbecsül, szeret, jól is néz ki,rendkívül okos. Vele azonban nem érzem azt mint az imént említett fiúval,nem gondolok rá 0-24ben,ha nem sikerül vele találkoznom simán beletörődök, viszont jó a társasága, és sosem bántana meg. Távol is lakik tőlem egy ideje ,egy héten max 1x láthatom. A fent említett fiúval viszont (sajnos vagy nem sajnos) egy folyosón vagyok a suliban, rengeteget látom őt,mosolyog rám, meg mondogatják az osztálytársai hogy ,,xy szeret téged''.. És ja számomra sem közömbös ő

De itt van a mostani,kb tökéletesnek mondható barátom. Mi a helyes döntés?



2018. szept. 17. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se menj vissza az elsőként említett fiúhoz. Megbántott, lehordott, ezek után nem kéne újabb esélyt kapnia.
2018. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a barátoddal szemben az nem fair, hogy úgy vagy vele, hogy megfordult a fejedben, hogy elhagyod egy másik fiúért.
2018. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ez midnen nőre igaz, a tökéletes nem kell, de ha megaláznak, az már valami. Nem adok 1 hónapot és már össze is szűröd vele a levet. Szegény barátodat sajnálom a legjobban...
2018. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!