Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy srác aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, de nem tudom hogy mi lenne a legjobb, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy én hatosztályos gimibe járok (most vagyok 9.es), és van egy 11.es srác aki már tavaly óta eléggé bejön. A gond az hogy szerintem eddig észre sem vett és valószínüleg azt sem tudja hogy létezem.

Egy ideje azon gondolkozom hogy lehet hogy csak úgy odamennék hozzá és elmondanám neki hogy tetszik... de nem tudom hogy jó lenne-e.

Légyszi írjatok hogy ti mit gondoltok!



2018. szept. 18. 18:43
 1/5 anonim válasza:

Dettó:/

Csak én ráírtam...

Látta...

De nem válaszolt, biztos sokat ártottam neki , egy sziával.

Ettol fuggetlenul, szerintem irj ra, ha nem valaszol, akkor nem erdemel meg teged, de ha valaszol, es nem koptat le , (es ha nincs baratnoje) akkor nyert ugyed van szerintem.

En minig hulyeket fogok ki :/

2018. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Írtal neki?:)
2018. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 - Még nem, egyik barátnőm is ezt mondta, de attól félek hogy nem ír vissza, vagy utána a suliban a képembe röhög ha felismer.. Tudom hogy ilyenkor azt szokták mondani hogy akkor nem érdemel meg, meg hasonlók, de félek hogy utána kínos lenne. Ő a nővérem barátnőjének az osztálytársa.. és a nővéremmel nem nagyon beszélek, és nem is szeretnék ilyesmiről dumálni
2018. szept. 19. 23:23
 4/5 anonim válasza:
mi lett?
2019. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na él még valaki?:D
2022. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!