Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek nem jó velem szeretkezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nem jó velem szeretkezni, és a pàrom csak hazudik a kedvemért?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy pàrkapcsolatban élek màsfél éve,és a pàrom semmilyen negatív megjegyzést nem tett a nemi életünkre, de azon gondolkoztam lehet nem is szeret velem lenni csak nem akar megbàntani. Lehet nem is vagyok elég jó, vagy nem élvezi. Próbàlok jàtékokat beszerezni, helyszínt pózt vàltoztatni stb de ez nem mindig megy nem tudok mindig új tervvel elodrukkolni. Érdekel a férfiak véleménye, mikortól érzi a màsik nem, hogy màr nem vonzódik a pàrjàhoz? Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy eljön az a nap amikor màr kevés lesz amit nyújtok. Pedig nem fekszem mint egy darab... Nem vagyok elhízva, de nem làtom a testemet noiesnek olyan semmi.. Pedig úszom. Próbàltam màr megbeszélni a pàrommal de mindig csak legyintett butasàgokat beszélek. De lekicsinyítem talàn a teljesítményem mindig azon agyalok jó vagyok e neki.
2018. szept. 20. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
18/l
2018. szept. 20. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önbizalomhiányos vagy. Próbálj meg erről a barátoddal beszélni.
2018. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem veled van a baj, hanem a pároddal.


Nem tudja kifejezni ha neki jó valami.

Gondolom máskor sem boklogat neked.

Vannak ilyen férfiak. Vagy ezt elfogadod, vagy keresel olyat aki imád téged.

2018. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy csaj nem jó az ágyban :P ;) Ha tapasztalatlan, akkor is csak ügyesen kell tudni terelgetni :P heheheh
2018. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem egyáltalán nincs jó testem de ezen meg nem gondolkodtam el. Nem te szeretkezel magaddal hanem a párod, és ha ő azt gondolja hogy jó vagy nehogy már azon gondolkozz hogy nem. Másfél éve együtt vagytok ez mind szép, még az is hogy próbálkozol de jó vagy neki. Ha nem lennél jó nem lenne veled. Sőt akkor nem is akarná csinálni.
2018. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, gondolkozz már egy kicsit.

Ha nem lennél vonzó számára, kívánna? Felállna rád? Ha nem csinálnád jól, el tudna élvezni? Ha nem szeretne veled lenni, akkor miért lenne? Szánalomból? Ugyan kérlek. Bízz már magadban és a párodban is egy kicsit

2018. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz visszajelzést?

Vagy pont ő olyan mint egy darab fa. Nem hallod, nem érzed, nem látod hogy élvezné?

Igy megérteném hogy önbizalom hanyod lett, mert nincs visszajelzés.

Mi sajnos nem tudhatjuk mit tudsz! :)

Bocsi!

De látatlanba az elmondasod alapján nincs veled gond.

Illetve van. Nagyon jó, hogy mindent megteszel! De az jön le, hogy ez már nálad stresszbe ment át.

Nem tudjuk hogy milyen ő. Mit nyujt. Csak hogy azt mondja butaságot beszélsz.

Ebben viszont igaza van.

2018. szept. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!