Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van még esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AidenPearce kérdése:

Szerintetek van még esélyem? Nem szeretném elveszíteni.

Figyelt kérdés
A barátnőm már egy hete szakított velem. Azt írta egy közös barátunknak hogy szeret még csak kibírhatatlan vagyok. És én ezen nemtudom túltenni magam mert még mindig nagyon szeretem. Azért szakított mert egy féltékeny állat voltam...vagyis az történt hogy új suliba ment és én meg féltékeny lettem az osztálytársaira és 2 hétig hallgatta hogy ezzel csal meg meg azzal és teljesen jogtalanul mondtam...és mondta hogy kiborult teljesen. Mit tanácsoltok mit tegyek hogy visszaszerezzem őt? Mert tényleg ő életem értelme és nem akarom elveszíteni teljesen. Facebookon is kitörölte az ősszes közö képünket és messengeren is letiltott amikor írtam neki.. Kérlek segítsetek nem bírom már sokáig nélküle... Pszichológushoz járok hogy megpróbáljam ezt a féltékenységi rohamomat tűntetni...És ő azt mondta hogy nem akarja folytatni de én ezt nem tudom elhinni mert tényleg nagyon szerettük egymást...lehet hogy csak időt kéne neki adnom?

2018. szept. 30. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már elvesztetted. Nehéz, de ezen túl kell lenni. Tanultál belőle. Ez jó! Újrakezdheted valaki mással, akivel ugyan olyan jó vagy még jobb lesz.
2018. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon féltékeny alkat vagyok én is. Sajnos ezt kordában kell tartani és lenyelni, mikor szétrobbansz a féltékenységtől akkor is. Szerencsére a mostani párom nagyon türelmes volt, de itt is futottunk néhány kört (7 éve vagyunk együtt) 3 év után megunta és azt mondta, ha mégegyszer jogtalanul megvádolom, hogy megcsalt, akkor végeztünk, elég mélyen belémivódott, mert azóta nem voltam féltékeny.


Sajnos Őt már tényleg el kell engedned, nem egy barátomat veszítettem el a féltékenység miatt. Azt mondta a legutóbbi, hogy mivel féltékeny vagyok így biztos nem szeretem őt és kidobott. Az a javaslatom, hogy ne erőltesd rá magad, mert akkor mégjobban elmenekül.

2018. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!