Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ha a barátnőtök 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha a barátnőtök 1 hónap után sem akar lefeküdni veletek, akkor ti vártok rá amég készen nem áll?

Figyelt kérdés

Baromira kíváncsi lennék a válaszaitokra, mert nekem egyetlen olyan barátom sem volt még, aki várt volna rám...

17/L



2018. okt. 2. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen. De aki nem tud varni, es otthagy, akkor valószínűleg csak fektetni akart es nem is szeretett....
2018. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, én lány vagyok, nem fiú, de szerintem egyszerűen csak nem volt szerencséd, olyan fiúkat fogtál ki, akik csak megfektetni akartak, nem komoly kapcsolatra kellettél nekik. Egy 17 éves még gyerek, szerintem nem is normális, hogy ilyen fiatalon 1 hónap után már összefekszenek a párok. Sőt igazából szerintem semmilyen életkorban nem normális, és akik ezt csinálják, biztosan nem szerelemből teszik, hanem csak rájuk jön a dughatnék és aki épp kéznél van, azt megdugják. 28 éves vagyok, és még most se feküdnék le senkivel 1 hónap kapcsolat után. 1 hónap az szinte semmi, nem lehet megismerni és megszeretni egymást ennyi idő alatt, és szerelem nélkül a szex csak dugás.
2018. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha valamiféle testiség azért van, akkor talán. Amúgy nem.
2018. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Aki szeret, az vár.

Ha valaki emiatt elhagy, ő csak a szexet akarta.

2018. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem sürgős a dolog. Ha nincs szex, akkor nincs szex.

Helyette viszont akkor Red Alertezzünk vagy Tyrianozzunk! Valamit valamiért, ugye.

2018. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Aki szeret az vár rád
2018. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
én 16 évesen fél évet vártam a barátnőmre :P
2018. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha szeret var rad. Mondjuk en forditott esetben nem varnek a fiura.

17/l

2018. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!