Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normalis vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis vagy mit tehetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta a parom hogy ter kell neki amit meg is ertek hogy nem akarja hogy a nyakaba legyek mindig meg mikor veszekedtunk mondta hogy az van vele hogy o meg kivan mas lanyokat is de nem csal csak meg kivanja oket de szeret meg velem akar lenni azt mondta meg hogy nem is biztos hogy vele elem le az eletem meg mint aki kisgyerek es nem akarja el kotelezni magat ...es ezt nem ertem hogy nem azt mondom hogy csinaljunk gyereket meg ilyenek hanem hogy velem legyen mellettem aljon ha ugy van es hallgasson meg szeressen engem es eljuk az eletunket egyutt husegesen es boldogan es majd mikor erettebbek leszunk akkor ossze kothetjuk az eletunket jobban...de ezt nem kell ugy erteni hogy uristen ennyi evesen mit akarsz de en igen is el dontottem hogy vele akarok lenni es a regi idokben is mar 16 evesen hazasodtak nem is ilyen idosen hanem mar 16 evesen gyerek volt meg ilyenek ott tudtak egyutt lenni most meg az van hogy o is olyan mint a tobbi hogy ebben a vilagban nem lehet normalis kapcsolat mert bulizni kell meg inni meg dugni meg ilyenek vagy ezt nem ertem nem vagyok eleg szeretheto vagy mi...ne haragudjatok hogy igy irok ilyen felhaborodottan meg hisztisen vagy ahogy ti latjatok csak na remelem meg ertitek hogy en nem ugy ertem ...

#Velem marad?
2018. okt. 7. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Én is elköteleztem magam a barátom mellett és ő is mellettem. Azért remélem hogy ő nem kíván meg másokat.

Szerintem nem normális egyébként, én nem szoktam másokat megkívánni se így se úgy.

Próbáljátok megoldani. De ha ő nem akarja elkötelezni magát melletted nem hiszem hogy van jövője ennek az egésznek. Még ha én együtt vagyok valakivel es szeretem is csak őt kívánom meg, nem pedig mást.

2018. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!