Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem visz haza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem visz haza?

Figyelt kérdés
A mostani baratommal harom hete vagyunk egyutt, nagyon gyorsan tortentek a dolgok. Masodik talalkozaskor hajnalban mondta hogy fazik menjunk haza hozzajuk, o meg a szuleivel lakik. Akkor felmentunk hozzajuk, lefekudtem vele es ott is aludtam. Masnap is nala voltam estig. Viszont azota nem hivott fel magukhoz, es nem ertem miert. Egy percig se jutott eszembe hogy csak arra kellenek neki, normalisan torodik es viselkedik velem, az apukajaval talalkoztam masnap az anyukaja dolgozott. Sokszor mondja hogy olyan jo lenne ha ott aludnek es atolelhetne, de akkor miert nem mondja hogy aludjak ott megint?
2018. okt. 9. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Drága a benzin bmeg.
2018. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Mert undorító,hogy két randi után odaadtad magad neki, így nem tud rád nőként, így potenciális partnerként tekinteni,mert egyik sem vagy.
2018. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mar meg voltal neki:)
2018. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg hogy akkor miért nem alszatok együtt.
2018. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!