Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, és k Lehet, hogy ő is érez valamit, de tanácstalan vagyok. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már 3 éve barátnők vagyunk és mindnet megosztunk a másikkal. Idő közben a lány rájött, hogy inkább a saját neme után vonzódik. És azóta teljesen felfordult minden. Mesélte hgy tetszettem neki régen, és bennem is kezdett kialakulni valami. Azt hiszem tetszik nekem, és én is neki, csak nem vagyunk biztosak magunkban. Beszéltünk róla és én azt mondtam, hogy próbáljuk meg. De ő nem szeretné mert nincs tisztában magával. Viszont lassan elválnak az útjaink és kevés időnk van.

Én személy szerint szeretném elfejetni őt mert nekem az ebben a formában csak szenvedés és szeretném ha akkor csak barátnők maradnánk, annak ellenére, hogy szeretem őt.

Szerintetek mit kéne tennem? Ő meg nem biztos magában, de már egy jó ideje erről beszélünk és ő bizonytalan. Nem akarok kezdeményezni mert nem akarom, hogy megijedjen. És nem akarom elveszíteni.

Mit kéne tennem? Vele szeretnék lenni, de mégsem... Tanácstalan vagyok... Napok óta rosszul vagyok emiatt. Kérlek segítsetek és adjatok tanácsot nekem.



2018. okt. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Az ollózás szerintem megteszi majd neki.
2018. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mennyire volt komoly a beszélgetés, amokor azt mondtad neki, hogy próbáljátok meg. Lehet, hogy azért mondja, hogy nem bizzos magában, mert abban nem biztos, hogy neked is tetszik. Viszont az is lehet, hogy fél az emberek véleményétõl, ha esetleg még nem vállalta fel, hogy a lányokhoz vonzódik. Vagy esetleg még önmagát sem tudja elfogadni és rögtön egy párkapcsolat túl sok lenne neki. Szerintem próbálj meg vele elõször magáról a szexualitásáról beszélni, tõled függetlenül (csak magáról a témáról és hogy milyen érzéseitek vannak ezzel kapcsolatban). Te is bevallhatod neki, ha még nem tetted, hogy neked is a lányok tetszenek (még nem kell feltétlenül mondani, hogy õ) és onnantól szerintem magától alakulnak a dolgok. Megértem, hogy ezt szeretnéd minél hamarabb tisztázni vele, de ezt nem nagyon lehet siettetni. Viszont egy õszínte beszélgetés kezdetnek nagyon jó lenne.
2018. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia.Szerintem nyugodtan mondd el neki,hogy mit érzel.Ha tényleg a barátnőjének tart téged,akkor emiatt nem fog megharagudni.Próbáld meg.Lehet,hogy ő éppen azt várja,hogy kezdeményezz,csak nem meri elmondani.Nek készíthetsz ezzel sokat,mert ahogyan már mondtam,ha a barátnőjének tart,akkor egy ennyi miatt nem fogtok össze veszni :)
2019. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem veszíthetsz*
2019. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!