Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szerezhetem vissza azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

It Never Ends013 kérdése:

Hogy szerezhetem vissza azt az embert, akit szeretek?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban: a Párom 5 napja szakított velem egy 1,5 éves kapcsolat után. Azzal az indokkal tette, hogy szerinte sokat veszekedünk, és hogy jobbat érdemlek. Ráadásul azt mondta már nem szeret. Mondtam, hogy mondja a szemembe, de kb ötször hozzá kezdett, mire hatodjára kitudta a szemembe mondani, mert "nem volt lelkileg felkészülve". Azt mondta, hogy hazudna, ha azt mondaná, hogy szeret, akkor is, ha azt mondja nem.

És biztos forrásokból tudom, hogy szeret és akar még engem, csak azért engedett el, mert sok fájdalmat okoztunk egymásnak és nem akar nekem többet.

Egyébként egy suliba járunk és az 5 nap alatt sokszor rám mosolygott, odajött 2x megkérdezni, hogy jól vagyok-e és egyszer odajött beszélgetni hozzám néhány mondatot. És úgy viselkedett, mint amikor együtt voltunk. Mármint aranyosan beszélt velem.

Jelenleg ott tartunk, hogy holnap találkozunk, de fogalmam sincs, hogy lenne előnyös viselkednem, hogy célt érjek el vagy mi lenne a legjobb. Legszívesebben elmondanám neki az érzéseim.. :( De azzal meg tudom, hogy elijeszteném.

18 évesek vagyunk.

Tudom, tudom, nekem kéne tudni.. De annyira kétségbe vagyok esve, hogy nem tudom mit tehetnék.. :(

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 12. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar téged, akkor sehogy.
2018. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sok vita miatt besokalt a pasid, és úgy látta helyesnek h ha szakítotok. Próbálj megváltozni-e téren, és ne veszekedj azzal akit szeretsz.

Adj neki egy kis időt.. ha szeretett akk ugyis kezdeményezni fog egy idő után, ha nem akkor neked is jobb ez így.

2018. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!