Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem szakít rám több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít rám több időt a barátom/ Van valami baj a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A barátommal(19F) 3 hónapja vagyunk együtt ,akivel nagyon jól kijövünk egymással. Tényleg nagyon szeret azt mondta még soha nem volt ennyire szerelmes senkibe .amikor együtt vagyunk mindig jó a hangulat elvagyunk nevetünk . Mindig udvarias segítőkész, minden reggel teát hoz nekem az ágyba amikor felkelek ,tényleg nagyon édes fiú , az egyetlen problémám hogy mostanában haverok mondták neki hogy mindig velem van és velük meg nem és ha mennek valahova már meg sem kérdezik hogy megy e mert tudnák úgyis magával hozna , de elvileg nincs semmi bajuk velem. De minden hétvégén otthon van velük és nem velem , sőt mindig amikor dolgozok akkor is otthon van ,és amikor én rég otthon vagyok ő még mindig ott van. Egyébként haveroknál lakik mert a szüleire nem számíthat , 15 éves kora óta ilyen gyerek otthon féleségbe lakott , ott nagyon megromlott a viselkedése, haverokkal k@rvázni járt,megcsalta az akkori barátnőjét, rászokott a cigire meg sanjos olyan dolgokra is , de azt már rég abbahagyta mert lassan 2 éve odaköltözött haverjához akinél ugye mindig van. Tegnap felhozta nekem a témát , amit egyébként minden hónapba felhoz , hogy túl sokat vagyunk együtt , neki ez még nem megszokott hogy komoly kapcsolata van , előttem egy évig single volt és nem szokta meg hogy nem mehet oda ahova akar nem csinálhat azt amit akar mert van valakije ,hiányzik neki a régi élete ő még az ő életét akarja élni , de nem rosszbol mondja hanem mert fontos vagyok neki és szerené ha jól működne a kapcsolatunk ,aztán a végén annyira jutottunk hogy több időt szeretne tölteni a barátaival és nem mindig velem lenni. Meg szeretné ha jobban megbíznék benne, igen sajnos féltékeny vagyok mert előző barátom mindig hazudott nekem és sajnos sokáig húztuk hülye voltam de már nem tudom vissza csinálni, és hát megromlott a bizalmam mindenki fele ezért benne se tudok annyira bízni amit mondtam is neki azt mondja megoldjuk. És az elején még nem is voltam féltékeny amint ráírt egy lányra akitől szerintem akart régebben valamit, onnan feljöttek az előző kapcsolatomból az emlékek és újra vissza estem ebbe a féltékenységbe amit nem tudom hogyan kezeljek . A lényeg hogy kiváncsi lennék a véleményetekre hogy mit kéne tennem vagy jogos amit mond és csak én gondolom túl

Előre is köszönöm!



2018. okt. 13. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván számára a haverok jelentik a stabilitást, nem te (még), azért 3 hónap nem vmi sok mély kapcsolat kialakításához. Ahogy írtad, nehéz gyerekkora volt, nem számíthatott senkire, csak valószínűleg a haverjaira akik még segítettek is neki. Gondolom örül neki, hogy végre van otthona és olyan emberek veszik körül akik (feltételezem) szeretik.

Nem furcsa, hogy velük akarja tölteni az időt, sőt az sem, hogy a barátai igénylik a társaságát.


Nyilván (mint mindenhol) kompromisszumot kell kötni, hogy működőképes maradjon az adott kapcsolat. Pl. megbeszélhetnéd vele, hogy vasárnaponként legyetek együtt, így a péntek és a szombat megmarad neki bulizni. Hétköznap meg amikor ráértek mindketten (nem írtad, hogy Ő mit csinál), akkor egyeztetni vmi programot. Nem kell minden nap. Esetlég még annyit, hogy amikor nem találkoztok, akkor kameráztok vagy felhívjátok egymást, és megbeszélitek kinek milyen volt a napja vagy ilyesmi. Ezt sem kell túlzásba vinni, viszont jól eshet mindkettőtöknek, sőt mélyítheti a kapcsolatot.


Ne csüngj rá, ha elhív téged is amikor a barátaihoz megy, mondj nemet. Nyilván a haverjai nem fogják a szemedbe/szemébe mondani, hogy csak egy kolonc vagy. Gondolj bele, te elmész a barátnőiddel vhová és ott lenne vmelyiknek a pasija, és csak úgy lenne, esetleg úgy alakítanátok a párbeszédet, hogy Őt is betudjátok vonni, de akkor nem hiszem, hogy olyan felszabadultam/nyiltan tudnátok beszélni mint ha nem lenne ott. Egyszer-kétszer oké az ilyen, de rendszeresen ez zavaró.

2018. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9 hónap után is ez a helyzet :/ sajnos sőt már minden napos hogy elmegy
2019. ápr. 5. 16:32
 3/3 A kérdező kommentje:
De igazad van nagyon köszönöm! Bocsi hogy csak most írok rá
2019. ápr. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!