Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbántottam a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátnőmet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azon sértődött meg a barátnőm hogy azt mondtam neki hogy szeretem, azt hiszem. És neki az azt hiszemmel volt a baja hogy ezért biztos nem vagyok biztos az érzéseimben. Pedig nem komolyan gondoltam. Azt mondta hogy tartsunk kicsit szünetet de nagyon félek hogy elveszítem. Számtalan módon próbáltam neki leírni hogy mennyire szeretem, még verset is írtam neki de egyelőre nem enyhül meg

2018. okt. 15. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egy szép verset küldök, hátha megenyhül, van egy kis szép elemzés is hozzá:

[link]

Pilinszky János: Azt hiszem


Azt hiszem, hogy szeretlek;

lehúnyt szemmel sírok azon, hogy élsz.

De láthatod, az istenek,

a por, meg az idő

mégis oly súlyos buckákat emel

közéd-közém,

hogy olykor elfog a

szeretet tériszonya és

kicsinyes aggodalma.


Ilyenkor ágyba bújva félek,

mint a természet éjfél idején,

hangtalanúl és jelzés nélkül.


Azután

újra hiszem, hogy összetartozunk,

hogy kezemet kezedbe tettem.

2018. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát amikor azt mondod neki, hogy azt hiszem szertlek, nem csodálom hogy a későbbiekben nem hiszi el hogy igazán szereted. Ez így nem túl hiteles. Annyit tehetsz hogy nem csak mondod neki hogy szereted, hanem tettekkel bizonyítod neki.
2018. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Például milyen tettekkel? Azért is van problémám mert eddig soha nem volt barátnőm és néha bizonyos helyzetekben nem tudom hogy pontosan mit kell tennem
2018. okt. 15. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Például elviszed randizni, csinálhatsz a filmekből kiragadott tipikus romantikus gesztusokat, piknik.. De ezt neked kell pontosan tudni hogy mi az amit a barátnőd szeret,és azzal lenne a legjobb ha meglepnéd. Mert ha utálja a természetet akkor ne vidd el romantikus kirándulásra/túrára/piknikre. Legyél vele többet, érdeklődj utána többet, hogy érezze fontos neked. Ne csak annyit mondj neki hogy szeretlek, mert az nem hihető így az elszólásod után, hanem utána mondd az indoklást is hogy mit szeretsz benne, és itt ne csak külső tulajdonságokat sorolj fel, mehet a belső is. Mondd el mik a legkedvesebb együtt átélt pillanataitok, és ez majd talán benne is felkelti az utánad való hiányérzetét...
2018. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha veszek neki virágot az is jó? Pont 22. Én lennénk 2 hónapja együtt
2018. okt. 15. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jó a virág
2018. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most úgy tűnik kezd rendeződni a dolog de hogy mikor találkozunk az még bizonytalan
2018. okt. 16. 07:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tedd biztossá - és bátorság!
2018. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!