Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el neki (k)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki (k)?

Figyelt kérdés
16/L vagyok par honapja es lefekudtem a baratommal es elvesztettem a szuzessegemet. A tobbi baratomnak akikkel nagyon joban vagyok nem mertem elmondani mert sokkot kaptam es meg mindig nem hiszem el hogy megtettem. Megigertem nekik hogy ha lesz elmondom de nem mertem es igen ez az en nagy hibam. Par napja megtudtak hogy mar nem vagyok szuz a baratomnak a tesojatol de en tagadom es ok hisznek nekem. Felek csalodtam magamban. Nwm tudom mit tegyek. Nem akarom elmondani de mi van ha a tesoja nem csak feltetelezget hanem elmondja hogy latott kotont stb. Sos!!?? Ketsegbe vagyok esve. Kioktatast nem kerek tudom nem vagyok jo barat hogy hazudtam. Hogyan johetnek ki jol a tortenetbol?

2018. okt. 15. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond el hogy megtörtént de mond azt hogy mittomén tegnap vagy ilyesmi. Tagadd le az időpontot.
2018. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet feltuno lenne ha hirtelen megis hagytam volna
2018. okt. 15. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy miért KELL megosztani bárkivel is a történteket. Ez csak kettőtökre tartozik. Ennyi erővel nemcsak a barátnőidnek meg a a barátod tesójának mondjátok el, hanem a szüleiteknek, tanáraitoknak meg a városnak is. Hadd csámcsogjon rajta mindenki!
2018. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De azt mondtak hogy csalodnak bennem ha nem mondom el es nekem csak ok vannak mint barat
2018. okt. 15. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint kútba is ugrasz, ha a "barátaid" azt mondják? Nőj fel végre, gondolkozzál! Olyan gyerekes vagy, mint egy 5 éves...
2018. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2 baratomrol van szo akiket nagyon szeretek szinte minden megbeszelek veluk es megis lany vagyok szeretem megosztani veluk ha tortenik velem valami. Szerintem logijus is de lehetek 5 eves:) koszonom a semmit
2018. okt. 15. 19:14
 7/11 A kérdező kommentje:
*logikus
2018. okt. 15. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Na de ez most miért ciki? Amúgyis a barátaid; mondd el nekik. Úgyis azt mondtad, elmondod; de ha már konkrétan ráismertek, akkor azért a barátaid felé talán már illik nyíltan beismerni; hogyha rákérdeztek. Semmi bajod nem lesz belőle, ők már megtudták, semmi bajod nem lesz ettől. A barátaidról van szó, akik elvileg szeretnek. Valaki más meg azt érzi cikinek, hogy még pl 40 évesen is szűz. Jó , ez most egy erős példa volt; de szerintem semmi bajod nem lesz belőle, ha beismered; már láttad a reakcióikat; egyszer már lereagálták, úgyhogy nem lesz belőle bajod, de szerintme pl kösd le az elején, hogy de légyszi ne akadjanak ki, mert nem merted mondani, de tényleg megtörtént. Szóval hogy ne haragudjanak meg azmiatt, amit most közölni fogsz. És hogy most jutottál oda , hogy felvállaljad előttük is, hogy tényleg megtörtént, mert először még magadnak se hitted el, magadnak se ismerted be; és totál ilyen furcsa neked ez most és még a mai napig nem hiszed el, és meg vagy lepődve, hogy tényleg ; szóval még annyira új ez a helyzet, ez a felismerés, hogy te most megtetted; és csak azért tiltakoztál úgy ellene, hogy beismerd előttük. De amúgy sokat jelentenek neked, és nem akartad őket becsapni, csak még túl új volt és túl fura; vagy valami ilyesmi.
2018. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom ez sokat segitett. Szerintem kis ido mulva elmondom neki hogy ne legyen feltuno. Az nap kozlom veluk amikor 1 evesek leszunk a baratommal ami hamarosan itt van:)
2018. okt. 15. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Senkinek nem tartozol elszámolással!

Az jó lenne, ha Édesanyáddal meg tudnád beszélni!

Ő nagyon félt, és előbb-utóbb rá fog jönni! Jó ha tudja, hogy nem szexelsz felelőtlenül!

2018. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!