Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért utál az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál az exem?

Figyelt kérdés
Két év után szakított velem az exem, ennek már egy hete és azóta utál. Elég nagy haraggal váltunk el, szóval meg is értem, ha dühös rám, de ettől függetlenül szerintem nem kéne még utálnia. A szakítás oka az volt neki, hogy féltékeny voltam, nem adtam neki elég teret és kiakartam magamnak sajátítani. Beláttam utólag miket rontottam el. Azt mondta pont ezekért utál engem, de nem így működik, hogy egész délután együtt vagyunk, este van egy kisebb veszekedésünk és ez mind eszébe jut, megutál és szakít. Én igazából még mindig szeretem őt és ha lenne rá esélyem vissza is hódítanám.

2018. okt. 18. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy a párod nem abban a percben döntötte el, hogy szakít veled. Az a kis veszekedés csak kihozta belőle a 2 év alatt felhalmozódott sérelmeket. A féltékenység és a kisajátítás megöl minden kapcsolatot, és nem csak a párkapcsolatra gondolok. Én is szakítottam már emiatt. Ha valami csoda folytán mégis visszaszerzed, sosem lesz már olyan, mint régen. Azt javaslom, hogy lépj tovább.
2018. okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy felhalmozodott benne minden akkor, de nem lett volna ésszerűbb, ha inkább megbeszéljük és tartunk egy hosszabb szünetet szakítás helyett? És szerintem attól függetlenül, hogy szakítottunk még utálnia emiatt nem kéne.
2018. okt. 19. 06:36
 3/11 anonim ***** válasza:
1-és vagyok. Abban igazad van, hogy megbeszélhettétek volna a dolgokat, de szerintem a szünet egy kapcsolatban nagyrészt szakításhoz vezet, mert az nem igazi megoldás, csak haladék. A másik, hogy csak a szappanoperákban szakítanak úgy, hogy "te vagy álmaim pasija, semmi akadálya, hogy örökké együtt legyünk, mégis máshoz megyek feleségül Carlos". A szakításnak mindig oka van és igenis kiábrándulhatunk a másiból vagy úgy érezhetjük, hogy utáljuk.
2018. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De vajon ez az "utálat" felém enyhül az idő elteltével és valaha tudok még beszélni vele normálisan?
2018. okt. 19. 14:31
 5/11 anonim válasza:
Ez egy igen jó kérdés, erre enis kivancsi vagyok
2018. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Idővel enyhülhet az utálat, de erre akkor van a legnagyobb esély, ha minden kapcsolat megszakad közöttetek. Lehet, hogy idővel nem fog utálni, lezárja magában a dolgokat, de valahogy mégsem lesz kedve radírni és megkérdezni "Hogy vagy?". Az is lehet, hogy idővel megkeres, de vagy azért, mert csalódott egy másik lányban és kell neki az egonövelő nosztalgia, vagy tényleg kíváncsi mi újság veled, de csak egy régi ismerősként. Nem tudom eldönteni, hogy hosszú távon melyik a legjobb opció a számodra.
2018. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2018. okt. 22. 18:16
 8/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

Én helyedben most magammal foglalkoznék pl sportolas, olvasás, új hobby. Az exedet pedig hagyd, ne is gondolj rá. Csak magadat emészted és az semmi jóra nem vezet. Ha átgondolta és akar még tőled valamit úgy is fog jelentkezni.

2018. okt. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm most már én is belátom, hogy jobb ha nem gondolok erre. :)
2018. okt. 24. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy már, hogy miért? A lényeg, hogy már nem vagytok együtt, tehát ha utál, akkor utál. Nem tilthatod meg neki.
2018. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!