Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a teendő? Szakítsak? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Szakítsak? Vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés

1 éve van barátom, és a szüreti fesztiválon megismerkedtem egy fiúval, akivel egy suliba is járok... akkor is megtetszett, de sajnos csak 1-2 szót tudtunk váltani, mert haza kellett mennie. A napokban volt egy ilyen story, hogy segítettek(ő, és az osztálya) a karbantartóknak kicserélni nálunk a padokat, és akkor mivel én is segítettem, be voltam szorítva egy sarokba, ahová ő széket hozott. Mondtam h engedjen ki, és ennyi volt igazabol. Ezutan bejelöltem fb-on, azonnal visszajelölt, és belike-olta a profilképem. Folyamatosan bámul (ma volt ilyen ünnepély, és ott is végig nézett), meg mosolyog rám, de ennyi. Szerintetek lépjek, vagy hagyjam? Mi legyen a kapcsolatommal? Sokszor van az, hogy úgy érzem, szakítani akarok.

16/L


2018. okt. 19. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Még fiatal vagy.Ki kell próbálni más fiukat is.Tehát szakíts.
2018. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Luis19 válasza:
50%

Most ez komoly?

Van egy komoly kapcsolatod és te így eldobnád? És a barátod érzéseivel mi lesz? Összetöröd a szívét.

Ha nem működik a kapcsolatotok akkor szakíts, de ha működik akkor nem éri meg.

Engemet a barátnőm elhagyott egy srácért de az a srác meg lesz@rja az érzéseit.

És tudod mi ebben szuper dolog?

Hogy az exem 1 hónapja tudta, hogy másba lesz szerelmes. Összetört és megbántott. Sőt 1 hónapig könyörögtem, hogy mondja el az igazat.


Én a te helyzetedre csak annyit tudok írni, hogy okossan dönts!

Senki érzésével nem szabad játszani!!

18F

2018. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Luis19 válasza:

Az elsőnek szól


Fiatal és?

Akkor sem kell a fiúkat egymás után válogatni.

Kipróbálni?xd aztán meg majd az pletyka megy róla hogy mekkora ribizli :) Bocsánat kedves kérdező.

De szerintem te se akarod hogy ez legyen az emberek véleménye. Aztán meg majd csak kihasználak, sőt az ágyukba visznek és ennyi :) és majd jön a tipikus sírás hogy miért nincs rendes fiú stb és stb.

2018. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:

1.: Ez nem indok.

2.: Ez sem. :D


Kérdező: Szakíts.

Hogy miért?

-Nyilván attól hogy pasid van még lehet beszélni az ellenkező nemmel de talán nem kellene bánni, hogy nem lett belőle több.

-Azon sem feltétlenül kellene pörögnöd hogy bejött neked.

-Ha ennyire tudod, hogy mikor néz akkor abból következik, hogy pontosan ugyanazt csináld te is mert hát ellenkező esetben nem látnád. :D


Vagy csak hülyén fogalmaztál, de nekem eléggé az jött le, hogy már nem igazán akarod a jelenlegi kapcsolatod.

2018. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Luis19 válasza:
Na már sajnálom a barátját :)
2018. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két dolog némelyikőtöknek elkerülte a figyelmét.

A kérdező azt is irta, hogy a kapcsija olyan szakaszban van, hogy MÁR többször gondolt a szakitásra.

A másik dolog.

Hol szent iras az meg, hogy fiatalkorban, tizenévesen áso, kapa, nagyharang le kell kötnie magát.

#1-es nem azt irta minden héten massal szexeljen!

Sajnalatos ha valakinek ez ugrik be a járásról rögtön.

2018. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:

Attól még az, hogy 16 nem indok a szakításra. -> Totál idióta válasz. :)


Az meg, hogy egy 16 éves gondolt a szakításra.. megdöbbentő... :D

2018. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Luis19 válasza:

Ha nem megy a kapcsolat az érthető.

De akkor se játszon a barátja érzéseivel.

Elhagyja a barátját egy másik fiúért. És mi lesz ha fiú végül nem akar semmit? Vagy csak 1-2 hónapos?

Okossan döntsön mert az élet kegyetlenül vissza fogja adni :)

Mi abba a jó ha valakivel 1 évig jár és aztán dobja? Hol van a tisztelet? Na meg az a nagy szerelem? Elmúlt? Vagy hagytad elmúlni?😊

Ha valakit szeretünk akkor nincs olyan hogy másik fiú bla bla bla és stb.


Az meg más ha NEM megy a kapcsolat. Akkor szakíts.

De ha csak egy másik fiú végett teszed akkor csak gratulálni tudok :)

Értem én hogy nem kell röktön elköteleznie magát egy kapcsolatba.

De ha amíg vele akkor ne másra gondoljon mert akkor már ott bajok vannak.


Soha nem értettem azt hogy a lányok vagy fiúk miért csinálják ezt. Miért jó jatszani?

De ez van.

Az élet úgy is visszadja.

2018. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz ez mar tavalyi kerdes de felidegesitett az utolso valaszolo xd


Szerintem egyatalan nem jatszik a fiu erzeseivel.

A szerelem elmulik, foleg 16 evesen, ha tobbszor gondolt a szakitasra az mar reg nem jo. Ha szakit vele szakit, nem lehetnek egyutt orokke :D legalabbis eleg ritka de szerintem tultolod ezt az egeszet:)

2019. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!