Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavar, ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan azzal csesztet, hogy milyen kis törpe vagyok. Ha ideges rám, ez az első, amit megemlít és tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok magas,de azért elég rosszul esik. Titeket zavar?

2018. okt. 19. 19:27
 1/8 October15 ***** válasza:
100%
Őt sem zavarja. :D Legalább könnyen beférsz a csomagtartóba.. akarom mondani biztos aranyos vagy. XD XD
2018. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, 187 cm vagyok, de nem zavar ha alacsony egy lány. Szerintem bunkóság részéről, hogy ilyeneket mond.
2018. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis hány centi magas vagy? Mert én 160 cm magas vagyok, és a párom 188 cm magas. De őt nem zavarja, és én sem érzem, hogy alacsony lány lennék. Az aki 140 cm vagy alacsonyabb na azok tényleg alacsonyak. 160cm-től átlagmagasság.
2018. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Én immmádom ha egy lány alacsony! Szerintem ennél cukibb és aranyosabb dolog nincs. A volt barátnőm is kis alacsony volt és ha idegesíteni akartam azzal nyaggattam hogy milyen kis alacsony. Nem azért csináltam mert zavart, hanem mert néha szerettem egy kicsit hergelni, mert aranyos mikor ideges. A barátod sem azért mondja hogy megbántson vele, hanem mert tudja hogy kapós vagy erre és feltud vele idegesíteni, de attól még szeret. :3


19F

2018. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szeret a barátod és tetszik neki, hogy kisebb vagy, és ez inkább ilyen vicces beszólás. Nyilván nem vagy nagyon alacsony, nem is azért hív törpének, inkább kedvességből.
2018. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem kifejezetten az alacsony lányok tetszenek.

Ha a barátod ezzel piszkál, akkor elég sekélyes lehet. Én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy megérdemel-e téged egy ilyen bunkó.


24/F

2018. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lànyokat inkább zavarja a 170cm alatti pasi méret
2018. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7-es kommentelőnek teljesen igaza van.


168cm magas vagyok.Igényes,tanult,jól öltözött,jól fizető stabil állásal.Annyi a hibám,hogy nincs divatos körszakállam és nem vagyok 180 magas.Ennyi tud mulni manapság egy ember boldogsága..


A pasik szeretik az aranyos alacsony lányokat.Nem is értem,hogy ezt a lányok/nők nem tudják!

2018. okt. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!