Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom direkt nem nézi meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom direkt nem nézi meg az üzeneteim, mikor fent van. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Igazából rettenetesen idegesítő, hogy ignorálja amit írok, és nem is azzal van a baj, hogy nem válaszol (mert nem mindig írok olyat, amire lehetne), hanem hogy még csak le sem láttamozza. Marhára idegesítő így írni neki, hogy már előre fogadok, hogy meg sem fogja nézni, pedig fent van. Nem akarom letámadni üzenetben, hogy zavaró, hogy ennyire lesz.r, mert annyit mondana rá, hogy hisztizek. Bár nem akarom overreactelni sem, de ha nekem pl ír, amikor fent vagyok, akkor mindig megnézem és válaszolok, bár megtehetném, hogy énis bosszúból ignorálom, de 1: nem akarom, hogy szarul érezze magát, 2: egy kapcsolatban nem kéne ilyen "taktikai" játékokat játszani szerintem...

Mindenesetre aggódok, hogy miért vagyok ignorálva általában órákon át, mert nemcsak idegesítő, de folyamat arra gondolok, hogy mi a baj velem, miért nem fontos amit én írok. Szerintetek? Ti dzoktatok ilyet csinálni a párotokkal?

20/l



2018. okt. 20. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg bosszantó tud lenni, ha néha-néha nem tud rögtön visszaírni az előfordul, de rendszeresen szerintem már bunkóság. Próbáld meg megbeszélni vele vagy ha az se segít, akkor egy pár napig nem keresni őt, ha tényleg fontos vagy neki, akkor keresni fog téged.
2018. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
100%
Fent van messengeren de attól még csinálhat éppen mást nem? + Nem feltétlenül direkt nem nézi meg. Mondjuk yep a barátnő / barát üzeneteinek megnézése normális embernél azért fentebb van a prioritási listán.
2018. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Velem ugyan ez történt. Igazából látja ő, hogy mit írsz csak szimplán annyira sem érdekli, hogy megnézze.

És általában ilyenkor valaki mással beszélget, lehet az akárki, de biztosan fontosabb neki, mint te.

Sajnos.

2018. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Overreactelni" én se válaszolnék neked ha ilyen izé nyelven írnál, döntsd már el hogy angolul vagy magyarul írsz, tudod erre van egy magyar szó hogy túlreagálni.
2019. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel valószínűleg azt akarja mutatni hogy van "élete". Szerintem azt hiszi hogy nem látod hogy ő fent van :'D Nem gondolnám hogy ez negatív lenne. Próbáld meg hogy chat helyett felhívod amikor látod hogy online és kérdezd meg hogy mit csinál vagy csak simán dumaljatok úgy ^^
2019. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!