Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti adnátok esélyt ilyen csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok esélyt ilyen csajnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel egy kollégiumba lakunk és alakulóban van a kapcsolatunk.Nagyon bejövök neki és ez fordítva is igaz.Már több alkalommal ott aludtam nála,smároltuk,testi kapcsolatba kerültünk(Még nem vagyunk együtt).Nagyon sokat beszélgettünk akkor is amikor nem voltunk a koliba.Mondta,hogy felmegy Pestre egy haverjához 2 napra.(Én arra gondoltam valami barátnőhöz) És anélkül,hogy kérdeztem ő mondta: "Amúgy ő az ekszem" Én itt leblokkoltam (Telón írogattunk) Azt is írta hogy amúgy csak barátok,de az exe dobta őt.Filmeztek,vásárolni mentek,de végig írogatott nekem.Most nem tudom eldönteni,hogy adjak-e esélyt a kapcsolatnak,mert amúgy nagyon jó csaj.Mesélte,hogy a srác szülei nagyon szeretnék ha újra összejönnének. Nem tudom,hogy el akar féltékenyíteni vagy miért csinálja és mondja el hogy "az exemnél vagyok"...

2018. okt. 21. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá tartozik,hogy 2 órát utazott mire felért Pestre.
2018. okt. 21. 18:04
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez a lány nem tudja, mit akar. Aki komolyan gondolja egy sráccal, és ráadásul alakulóban van a kapcsolat, nem vágja maga alatt a fát, hogy féltékennyé tesz, hogy az exével van. Aki pedig ennyire ragaszkodik az exéhez, az nem tudott még teljesen túllépni rajta, emiatt könnyen lehet, hogy más férfiban is őt keresi. Ha határozottan melletted döntene, eszébe nem jutna az exével lógni, főleg meg nem úgy, hogy ezt meg is írja neked. Ha valóban bejössz neki, a veled való találkozásra kellene keresnie az alkalmalmakat, nem pedig féltékennyé tennie. És honnan tudod, hogy az exével épp nem csinálja ezt, mint veled? Ne hagyd, hogy játsszon veled, állítsd választás elé: vagy te, vagy az ex. De a kettő együtt nem működik rendes kapcsolatban.
2018. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is össze szoktam járni egyik exemmel dumálni, hol a probléma? Ha még ennyire se bízik bennem a párom, akkor nem a párom. :D Eddig nem volt belőle probléma.


F

2018. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló véleményén vagyok. Ha alakulóban van a kapcsolatunk ne járjon már össze az exével. Ha meg együtt vagyunk akkor meg pláne ne. Ha mégis ezt csinálja nem jelent neki annyit a kapcsolatotok vagy, ahogy az első mondta még mindig az exét szereti vagy mindkettőtökkel csak szórakozik.
2018. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát gyerekek nem tudom, a barátnőm is összejár beszélgetni az exével, meg én is. Most ez azt jelenti, hogy nem tiszteljük egymást? :D Fuckin logic
2018. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!